Wpis z mikrobloga

O siema to znowu ja
Upieczę dwa posty w jednym poście najpierw o piwku,a niżej o wykop party XD

Dzisiaj Piwko z biedry czyli Cisza Noc Na zzzzz 64/100

+ Smakuje jak takie połączenie trochę jakby jasnego i ciemnego piwka
+ Łatwodostępne na razie (oczywście jak masz biedre blisko)
+ 3 Złocisze
+ Czuć lekkie palone słody
+ Dobrze wchodzi
+ 6,3%
+ Lekki chemiel czuć, ale nie za mocny, do tego piwa w sam raz

- Trochę za wodniste
- Czuć troszeczkę metaliczny posmak
- Chyba lepiej pić słochodzone

Ogółem piwko dupy nie urywa, ale do wypicia sobie w poniedziałek jak najbardziej.
Nie jest przesadnie słodkie to na plus

-------------------------

Dobra teraz opowiem trochę o #wy z mojej perspektywy
Na wstępie dodam, że przepraszam ale nie pamiętam każdego nicku z którym piłem i gadałem, z imionami też ciężko u mnie z zapamiętywaniem. Jestem bardziej wzrokowcem i bardziej pamiętam po twarzy XD

Dzień 1

6 Rano dzwoni budzik... łooo, trochę ciężko wstać bo popiłem trochę przed wyjazdem z kolegą. Spakowany w pół, więc trochę było trzeba dopakować. Idę sobie na pociąg i trochę takieee... hmm który to mój, bo w sumie to trzeci raz jadę pociągiem i za bardzo nie wiem XD Pytam chyba konduktora mówi że to ten, no to wiadam... 5 Minut do odjazdu... oooo #!$%@? zapomniałem o wodzie. Czas jazdy to tylko ponad 7h więc trochę lipa XD

Dobra trzeba zająć swoje miejsce a tu jakiś śmierdzący dziadek, no dobra tam, może będzie mało osób to sobie siadam obok. Otwieram okno bo duszno i śmierdzi nim a ten do mnie, żeee co ja robię zimnooo. No to cyk otwieram okno na korytarzu. Jest lepiej. Przydałaby się woda, idę szukać Warsu w pociągu, ale mówią mi że nie ma... Pytam obsługi i mówią że będzie wózeeek z przekąskami. Jestem uratownany. XD Piszę sobie z jakąś dziewczyną z wykopu, okazuje się że mieszkała obok w bloku w Białymstoku, a teraz mieszka w Poznaniu... XD Dobra jesteśmy ustawieni na zwiedzenie Poznania w sobotę.

Ludzi w przedziale coraz więcej, ja ściśnięty, okna zamknięte bo dla dziadka zimno, a jak poszedłem się odlać, to #!$%@? zamknął nawet na korytarzu. Miałem być przed 15 w poznaniu... a byłem prawie o 17 XD Fajne te pociągi takie nie za szybkie przez co nei zdążyłem na wykład..

Wysiadam, szukam hostelu, dzwonię do kolegi i trochę się zagadałem. Mija mnie kilka osób i krzyczą oOooooO Damianowski ooo Siema, kilka piątek przybitych i się pytają gdzie idę... no do Hostelu... jak to tam, aaa fajnie wiedzieć XD Patrzę na budnek jakiś stary, myślę sobie ale #!$%@? XD Wchodzę do środka jednak jest dobrze, #!$%@? tylko z zewntąrz

Wbijam na recepcję, dziewczyna prowadzi mnei do pokoju na 4 piętrza, otwiera drzwi a tam d0ter w majtach XD
Siema siema XD Szybkie piwko mirabelka, bo dawali darmowe i cyk po identyfikator. Spotykam jeszcze kilku ludzi, w galerii trochę pusto, pobawiłem się w samochodówką w VR, fajna sprawa.

Wracam do hostelu, tam już #!$%@? ludzi w pokoju, pokojach. Z początku nie wiedziałem z kim w pokoju jestem bo w zasadzie to każdy sobie siedział w każdym po trochu hehe. Szybkie zdjęcie z d0t3rem na challenge, obok kilka innych mirków. Coś tam śmieskzujemy wszyscy. Naprawdę wszyscy jesteście zajebiści, do tej pory mam zakwasy od śmiania się XD

Pijem dalej browarki i idziemy na biiifor party. Lokal to Cyber coś tam. Cała piwnica nasza, więc jest dobrze. Kolejka zbyt długa żeby stać po jedno piwko więc bierze się dzbana 1,5L XD Pękają 3 dzbany na moje to wychodzi jakies 9 browarków, ale jakoś nie czuję żebym je wypił. Pamiętam że piłem jeszcze z kimś wódę, w sumie to z kilkoma ludźmi XD

Gadka gadką, czas iść na miasto pozwiedzać. Masa ludzi, jakieś zdjęcia z ludźmi... łoo coś tam chyba jem. No dobra chyba coś koło 3 godziny, TYLKOOO Gdzie ten hostel XD
Spotykam pewną Mirabelką, mówi że zaprowadzi do hostelu... No to leciiim.
W hostelu Podłączam powerbanka do telefonu, z myślą że ładuje powerbanka XDDD
Wbijam na łóżko i lecę spać XD
Dzień bardzo streszczony, dużo się działo, ale jeżeli by to opowiadać to tak nie za bardzo pamiętam szczegółów... I ciężko to wszystko zebrać do kupy, bo im więcej pisze tym wiecej mi się przypomina i trochę miesza w czasie.
Jednym słowem zajebiście minął piątek z zajebistymi ludźmi.

Drugi dzień w innym wpisie

#100browarowchallenge #pijzwykopem #pokazmorde
Damianowski - O siema to znowu ja
Upieczę dwa posty w jednym poście najpierw o piwku...

źródło: comment_T0dWEZeToR83FZIgHgaJ9QM6Cl23Kgb4.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@Damianowski żałuje ze nie miałem okazji poznać. Bo mnie tam nie było ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale ciekawi mnie czy poza tym ze chłopak ma smaka piwnego i umie pisać z sensem w miarę, to ma coś w głowie? Dobry ziomek z niego? Czy tylko browar?
  • Odpowiedz