Wpis z mikrobloga

@marczewski: no niestety... nawet nie chodzi o dział download bo linki bez problemu można znaleźć na innych stronach, ale zwyczajnie wejść popisać/poczytać co tam u ludzi słychać na czacie etc. Próbowałem trochę na darkw posiedzieć, ale to jakoś nie to. Niby podobne, ale jednak inne.
  • Odpowiedz
@Hwori: Napisałem o dziale DL, bo nawet gdyby dw wrócił to zaczynałby praktycznie z zerowym downloadem. A było sporo unikatowych plików, których nikt nie reuploadował i tak naprawdę linki do nich działały tylko dlatego, że ludzie z nich pobierali chociaż raz na miesiąc. Teraz nawet to już wygasło.

DarkW to wiadomo że jedynie marna namiastka. Offtop świeci pustkami, w downloadzie niewiele jest (dział "programy" z 70 tematami mówi sam za siebie)
  • Odpowiedz
@: dlatego nie mam zamiaru inwestować tam żadnych pieniędzy na konto VIP czy diamenty. Czasami wchodzę, coś napiszę i to tyle.
  • Odpowiedz
LUDZIE !!!! zawsze początki są trudne i zaczyna się od zera - zamiast pier.....lic o tym jakie to forum biedne - dodajcie coś od siebie- jak masz wkład to możesz narzekać, a jak nie to ....... . nie podoba ci się to nie wchodź. zrażanie innych do forum bo mam mało w DL jest śmieszne, chyba ze jesteś z konkurencyjnego forum i masz lepszy DL - to podaj , a jak nie
  • Odpowiedz