Wpis z mikrobloga

Chce kupić jakiś ekspres ciśnieniowy do #kawa za 500-600zl, możecie coś polecić? I przy okazji młynek do kompletu, również ten z dolnej półki. Przerzucam się z kapsułek, więc chyba wszystko będzie smakowało?
  • 8
  • Odpowiedz
@LeonMoczydupa: Dlaczemu? Jaki byś powiedział jest w takim razie minimalny budżet na ciśnieniowy i co dostaję w zamian za dołożenie do imprezy? Może używany/powystawowy da się dorwać w takiej kwocie? Widzę np. Delongi Dedica - mały i niedrogi. Kawiarkę miałem w domu rodzinnym i kojarzy mi się źle
  • Odpowiedz
@Timcampy: za 600 zł to kupisz całkiem spoko młynek i kawiarkę lub aeropress. Nie polecam nic co udaje maszynę do espresso w tych pieniądzach. Jak chcesz automat to sprawdź ekspres melitta aromafresh.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Timcampy: poczytaj co kupić za 2-3k zł, bo to pewnie odpowiednia kwota za porządne urządzenie i kup na raty 50x0%. Święta się zbliżają to będą dostępne.
  • Odpowiedz
@d1l3r: @StandbyOn: Doceniam rady, ale czy moglibyście laikowi wytłumaczyć co jest nie tak z ekspresem za 500zł w odniesieniu do tego za 2k? Do tej pory piłem kawę z ekspresu za 300zł i wsadzałem do niego kapsułki za dwa i byłem zadowolony...
Raty niczego nie rozwiązują - stać mnie na ekspres za 3k ale aktualnie próbuje po prostu zrozumieć dlaczego byłby to mądry zakup
  • Odpowiedz
@Timcampy: generalnie nie ma cudów i taki za 600 zwyczajnie jest niższej jakości, ma gorsze komponenty i robi słabą kawę. Ogólnie prawie dobre automaty zaczynają się od 2000 dobre od 5 a bardzo dobre od 15 Serio lepiej sobie odpuść zabawki za 600zl bo tyle kosztują podstawowe ale już w miarę dobre mlynki.
  • Odpowiedz