Wpis z mikrobloga

Po ostatnich eksperymentach jednak powrót do premier league wzmocnienia będą jeśli wpadnie coś ciekawego w czwartek z nagród, ehh co się łudzę pewnie będzie jak zawsze ale wczoraj pograłem tym składem w division rivals (4 dywizja) 6 wygranych 3 remisy, a ten powrót głównie ze względu na Kante od fify 17 muszę mieć go po prostu w składzie, a bez ikon srednio mi się grało poprzednimi hybrydami chociaż gold I wpadł za fut champions . #fut #fifa19
RysiuQuaresma - Po ostatnich eksperymentach jednak powrót do premier league wzmocnien...

źródło: comment_KmwkldvrM4QgtIXFOpspLu33i4YTdwp3.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@orlo2299: Van Dijk kozak mówiąc krótko, a Robertson to typowa zapchaj dziura gra mi się nim trochę lepiej niż Mendy ale po zmianie Alex Sandro na Robertsona to czuć różnice niemiłosiernie na korzyść Brazylijczyka. W Premier League znowu trzeba czekać na jakiegoś ifa Van Aanholta albo kartę specjalną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@RysiuQuaresma true, zapomniałem, ze swojego Sancheza kupiłem za 30k w momencie rzucenia OTW i paczek promocyjnych, a widełki miał wtedy do 40k. Gram Bailly-Sanchez i szczerze mówiąc też czekam na ifa dla tego pierwszego, najlepiej jakby wypadł z picka za LW ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz