Wpis z mikrobloga

Po solidnej dawce śmiechu wywołanego przez, lubelskiego Lenina naszła mnie pewna refleksja. Gościu pewnie zdobył by niemałe poprarcie wśród konserw gdyby nie #!$%@? stylówka. Paradoksalnie stał się ofiarą uprzedzeń własnego elektoratu który zwyczajnie nie toleruje orginalności i nie pomogła tu nawet biało-czerwona opaska.

Myślę że przyjęcie w internetach było by dużo cieplejsze gdyby zamiast hipstersko-bolszewickiej stylówki wybrał coś bardziej swojskiego. Np na wąsatego janusza w weselnym garniaku, czy na prawilną mordeczke w bluzie Lonsdale.

#neuropa #lgbt #lublin #bekazprawakow
P.....o - Po solidnej dawce śmiechu wywołanego przez, lubelskiego Lenina naszła mnie ...

źródło: comment_eDJjzFXJZD0f1W0AVEY3FZBjoLTIUka1.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@PolacoEsMasGrandeRobaco: Może przeciwnie? Ubrani na pseudosportowo debile widząc kogoś, kto jest w ten sposób i popiera ich poglądy oraz rozszerza te same o bogatsze słownictwo, może być z automatu uznany za autorytet, gdyż "Hmmm wygląda jak profesor z telewizji i ma muszkę, więc trzeba go słuchać".
Marian Kowalski stajl już wyleciał z obiegu.
Ja bym poczekał i dał mu szansę.
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Nie wydaje mi się żeby miłośnicy sportowej stylówki dażyli jakimś szczególnym szacunkiem bogate słownictwo czy suchoklatesów stylizujących się na Lenina. Ale poczekamy i zobaczymy. Będę śledził jego kariere ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Puter: Dlaczego miały by mnie boleć twoje ideały?

Ot kolejny stulej jakich wielu na wykopie chciał błysnąć pod moim wpisem wrzucając jakieś niezwiązany z tematem obrazek i filmik bo go kukle zaswędzoały i nie miał nawet odwagi zawołać do odpowiedzi XDDD
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco: Heh, pisząc takie bzdury nie obrazisz mnie, ale masz rację, za błąd przepraszam, nie kliknąłem odpowiedz, mea culpa, a filmik jest jak najbardziej adekwatny, aż za bardzo jak widzę, dupka zabolała tak, że MUSISZ odpowiedzieć. Tylko winą takich jak ty jest to, że w piwnicy jest ciemno i belki w swoim popapranym oku nie widzisz. Przykrozja, jak widzę inwazja iloczynu inteligencji rozpowszechnia się, ot kolejny epidemią ogarnięty. (
  • Odpowiedz