Wpis z mikrobloga

Wykopie! Pomóżmy sobie nawzajem i wygrajmy trochę pieniędzy. Chodzi o obstawianie wyborów samorządowych. Większość miast to pewniaki - można śmiało obstawiać kombinacje. Ale wołam z #bielskobiala #kielce i #radom - u Was sytuacja jest najmniej jasna. Jeśli dobrze wytypujemy wasze miasta - to w zależności od buka mamy kurs 15-30 zł za kombinacje. Pomijam Warszawę, Krakow i Gdańsk - bo tam wszystko może się zdarzyć. Powiedzcie - kto u Was wygra i dlaczego.
  • 16
  • Odpowiedz
@seba_syn_zenona: w BB Klimaszewski (koalicja N. + PO) ma błogosławieństwo aktualnego prezydenta #!$%@? Krywulta, na niego sporo betonu zagłosuje. Z drugiej strony Drabek z pisu
trzeci ew. to Okrzesik z NiezaleznychBB, ale on niestety szans nie ma

50-50 na jednego z dwóch pierwszych z lekką przewagą pierwszego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@seba_syn_zenona: debaty, opinie ludzi w sondach etc nie są miarodajne - tu od dawna rządzi Krywult i gdyby nie wiek (ledwo zipi i startuje 'tylko' do rady miasta) startowalby ponownie a beton i tak na niego zagłosuje
W tej beznadziejniej sytuacji skoro jego dobry kolega z rady miasta, wiceprezes Sita (obsluga smieci) otrzymuje jego błogosławieństwo, którym takna marginesie afiszuje się na plakach wyborczych, to chyba tylko cud może sprawić, że Klimaszewski
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@seba_syn_zenona: protegowany obecnego prezydenta, Klimaszewski ma poparcie na pewno samej kolacji N. i PO, + elektorat który go wybrał ostatnim razem, startuje pierwszy raz. Drabek z Pisu juz chyba drugi jeśli nie trzeci raz (nie pamiętam czy trzecie jego wybory) w zasadzie ma tylko albo aż za sobą pisowy elektorat, który w bb aż tak silny jak na tle kraju nie jest.
Okrzesik, były czlonek zarządu TS Podbeskidzia, który wyciągnal je
  • Odpowiedz
@seba_syn_zenona: Ludzie,są za Wentą, bo ciągle myślą o sukcesach w ręczną, ale jak Im przypomnisz, że On z PO to już mówią, że na niego głosować nie będą, tak że wygra chyba znowu WEL, choć moim cichym faworytem jest Liroy.
  • Odpowiedz
@Szaku69: u mnie to samo, mam nadzieję że wystarczy - nie chciałbym marnować głosu na kogoś innego. Ważne żeby WL nie wygrał bo już wystarczy mu... tym bardziej, że teraz ma poparcie Mateusza Krzywoustego.
  • Odpowiedz