Wpis z mikrobloga

@Dambibi: mam pytanie, w zasadzie tylko jedna ale za to istotna rzecz sie nie klei. przejrzalem cala garsonire tej pani i nikt z jej klientow nie napisal ze ma kolczyk w nosie. jest to dosc istotny szczegol ktory u innych pan na garso zawsze jest opisywany..?
  • Odpowiedz
@Dambibi: no nic ciekawy jestem czy beda ci wytaczac sprawe(jesli to nieprawda) czy poczekaja po cichu az sprawa przycichnie(jesli to prawda co piszesz). Bo jesli piszesz prawde to do sadu nie pojdooo
  • Odpowiedz
@Dambibi: jeżeli to prawda to na bank do sądu nie pójdą ;) łatwo wtedy wszystko wyjaśnić i dojść do prawdy ;) zrobią tak zwany wywiad środowiskowy w miejscu gdzie to się miało odbyć poza tym poproszą o wskazanie mieszkania gdzie to miało miejsce opis wnętrza tego mieszkania, jeżeli będzie się zgadzać to wiadomo że dana osoba która korzystała z usług musiała tam być, poza tym numer z ogłoszenia też jest na
  • Odpowiedz
@makaroniarz2: 2 ogłoszenie już spadło z rowera, także może było coś na rzeczy. Ten 1 anons - mebli ani ścian nie kojarzę, do ten roksany chciałem zajść bo miała swego czasu nieocenzurowane zdjęcie buzi i wyglądała ciekawie. U Ruchabaala nikogo nie spotkałem, w drugim pokoju grało tv, ale może po to żeby nie było słychać dupczenia. Fotki mogą być nieaktualne, także nie ma co się nimi sugerować.
  • Odpowiedz