Wpis z mikrobloga

Naczytales się na forach samochodowych i śmiejesz się z tamtejszych opinii,po czym pytasz na wykopie? Stary po prostu kup to auto jak Ci się podoba i tyle, jeśli myślisz że czegoś się tu dowiesz to pozdro xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ryzykantos liczę że ktoś powie mi coś czego nie wiem. Na forach ludzie dodają opinie po tygodniu użytkowania tego samochodu, ja chciałbym opinie od człowieka który jeździ tym ssmochodem więcej niż 3 miesiące
  • Odpowiedz
@Shaadow: Moja mama ma ponad dwa lata tą astre, tylko z silnikiem 1.4 100km - zdarza mi się nią nieraz jeździć i też zauważyłem - podobnie jak moja mama - pewien dość konkretny minus który na pierwszy rzut oka nie przeszkadza jakoś super, ale przy takim codziennym użytkowaniu już tak. Mianowicie widoczność - grube słupki, słabe lusterka, jedź na jazdę próbną i sam zwróć na to uwagę.
Jeszcze jedna rzecz
  • Odpowiedz
@Shaadow: zrobiłem mk3 1.6 turbo 200 tys km. Bardzo dobrze oceniam to auto. Wygodnie zestrojone zawiesznie i dające pewność prowadzenia. Silnik rewelacja, mocny i dość ekonomiczny. Przez ten czas eksploatacji, wymieniłem łożysko koła i czujnik jakiś tam. No i typowo eksploatacja, klocki, tarcze i olej. Teraz mam aurisa hybrydę. Forda zostawiłem w rozliczeniu.
  • Odpowiedz
@Shaadow: na temat silnika się za wiele nie wypowiem po za tym, że ma prostą konstrukcję i nadaje się do gazu.
Niestety jak większość opli z tamtego okresu wyposażony jest w skrzynie M32, która sypie się na potęgę (mowa o manualu) a naprawa jest dość kosztowna. (pic rel jak wyglądają np gniazda łożysk, potrafią się sypnąć w aucie z 50k przebiegu)
WybuchowyCzajnik - @Shaadow: na temat silnika się za wiele nie wypowiem po za tym, że...

źródło: comment_yKT6sTLW24DGntOOd1gr3qCUEFLKaNz3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz