Wpis z mikrobloga

@Marcelele: przedwczoraj kupiłem Samsunga eu55mu8002/8042 za 3999 120 Hz, HDR widoczny jak się okazuje całkiem nieźle, matryca va nie ips. Zajebisty sprzęt. Początkowo miałem kupować do 3000 ale spodobał mi się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marcelele: ja bym tak nie robił ale jak nie chcesz się bawić + kupić coś co im nie schodzi do tej ceny to leć. Pamiętaj najważniejsze żeby była duża jasność ekranu i 100Hz najlepiej conajmniej
  • Odpowiedz
@Croudflup: Dzieki! Jest jakaś baza telewizorów gdzie to jest jednoznacznie napisane? #!$%@? samsungi maja 2200 hz philipsy 1100 hz a lg #!$%@? milion herców tylko to nic nie znaczy, gdzie mozna znalezc jakies specyfikacje? :P
  • Odpowiedz
@Croudflup Na wuj mu to minimum 100 Hz skoro to upłynnianie to i tak z grubsza mistyfikacja i matryca ma tak naprawdę normalnie 60 Hz? Ja bym jednak celował w faktycznie jasność, rodzaj matrycy, czas reakcji i ewentualnie HDR/4K, a tymi niby hercami sobie głowy nie zawracał.

@Marcelele Przeczytaj co napisałem i pamiętaj żeby zobaczyć model w sklepie zanim kupisz, każdemu inaczej się kolorki podobają w danym modelu.
  • Odpowiedz