Wpis z mikrobloga

Wstaliście? I sprawdziliście już jaka pogoda za oknem?
Pewnego dnia tak samo jak Wy wstali lokatorzy mieszkania przy Noakowskiego 16, odsunęli zasłony i... oczom ich ukazał się taki oto widok.

Tak właściciele kamienicy postępowali wobec mieszkańców.
Tak się też przypadkiem składa, że właścicielka jest jednocześnie Prezydentem Miasta.

Informacje ze zdjęciem podał na Twitterze Sebastian Kaleta
https://twitter.com/sjkaleta/status/1050118044821929986?s=21

#dziendobry #polska #bekazpodludzi #bekazlewactwa #4konserwy #wtf #warszawa #neuropa #polityka
maxPL - Wstaliście? I sprawdziliście już jaka pogoda za oknem?
Pewnego dnia tak samo...

źródło: comment_ZOsmti4BPbc0Yk2xA8TSwnFFn2EYL9vM.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CynicznyMarksista: link

Z dotychczas znanych informacji Leon Kalinowski został skazany za fałszerstwo pełnomocnictw do sprzedaży kamienic Noakowskiego 10, 12 i 16 należących przed wojną do rodzin Oppenheimów i Regirerów. Mieszkańcy kamienic, które miały podlegać reprywatyzacji, dotarli do informacji z karty karnej Leona Kalinowskiego, z których miało wynikać, że został skazany po wojnie za oszustwa pełnomocnictw, na podstawie których chciał sprzedać te kamienice. Poza wpisami w rejestrach sądowych dotychczas brak było
  • Odpowiedz
@Priya: Nie wiem czy był sfałszowany. Jeżeli Ty to wiesz i masz dowody to szybko na policję żeby #!$%@? skazali

@maxPL: Nie wpadnę bo wiem jak ciężko jest pozbyć się uciążliwego lokatara. Nasze prawo chroni pasożytów a właściciel nic nie może zrobić.
  • Odpowiedz
@CynicznyMarksista: Nie wiem czemu miałoby to zablokować mu karierę, niejedna osoba w SB miała na swoim koncie wyrok. Poza tym nie wiem do czego dążysz? Sugerujesz, że wyroku nie było, czy że nie dokonał oszustwa?
  • Odpowiedz