Wpis z mikrobloga

@wuwunio Marcin ogarnij Mateusza #bonzo bo juz sie chieny z #famemma za niego biorą. Pewnie dadzą mu 1000zl a ten BĘC sie zgodzi. Inni czołowi patostreamerzy biorą po 30-40 k za walke. Jak dla mnie Tiger to ikona i bez 50 tysi nie powinien wchodzic w negocjacje. Znając content idiotow z famemma to beda chcieli na nim zarobic.
  • 15
  • Odpowiedz
@MamNiebieskiAvatar: dojdzie bo zaproponują mu 1000zł czyli tyle ile Mateusz jeszcze nigdy w życiu nie trzymał w ręku. Tak samo jak Bonus, dają mu jakiś ochłap bo wiedzą, że gość ma problemy z kasą a ten idiota leci. Zresztą w FameMMA kasa się też nie zgadza i szukają możliwości zarobku. Dobrze, że Panowie z Tomaszowa Mazowieckiego zgodzili się ich wspierać bo drugiej edycji by nie było - chociaż i tak sponsor
  • Odpowiedz
: dojdzie bo zaproponują mu 1000zł czyli tyle ile Mateusz jeszcze nigdy w życiu nie trzymał w ręku


@Sloneczko: Tiger ma możliwość już teraz zarabiać dużo więcej, wystarczy żeby zaczął pić harnasie na strime i obrażać ludzi. Mam wrażenie że jemu w ogóle nie zależy na pieniądzach tylko chce sobie spokojnie egzystować tak jak robił to do tej pory.
No ale mogę się mylić ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Sloneczko: Jak na Famemma stworzą nową formułę "frystal na punkty" to MAteo Delalump by pewnie zawalczył z domu przez jutju, tyllko jego przeciwnik musiałby czytać z kartki frystal aby król krzacznego rapu miał argumenty po walce na frystal.
  • Odpowiedz
@MamNiebieskiAvatar: on po prostu nie jest swiadomy zycia
jakby dostal 3k miesiecznie to by myslal ze pana boga za nogi zlapal
a jakby sie dowiedzial ile serio zarabiaja patostreamerzy to by #!$%@? na zawal
najgorsze ze to wszystko jest w zasiegu jego reki tylko jest za glupi xd
  • Odpowiedz