Wpis z mikrobloga

@wytrzzeszcz @oficer-prowadzacy

Jest rok 2018, większość reklam w Internecie, ta również, wyświetlanych jest na podstawie zainteresowań, historii odwiedzanych stron czy haseł poszukiwanych przez internautę. Jeśli często przeglądasz serwisy polityczne, udzielasz się w tematach politycznych, interesujesz się polityką i śledzisz ją w sieci, jest spora szansa, że w tym miejscu pojawią Ci się reklamy polityczne. Ja w tym miejscu dostaję reklamy księgarni i książek ;-))
  • 0
@a__s widzisz bja z polityką nic, technologia, medycyna Itd owszem ale z polityką i tym gościem mam tyle wspólnego że mieszkam w Polsce.
No i w 2018 właściciel serwisu może decydować jakie reklamy są u niego na stronie.
Starczyło by ogarnąć reklamodawców by dzielili na 3 kategorie. NSFW, polityka inne. I na podstawie znanej czarnej listy filtrować.
Ten ruch ma dodatkowo szansę zwiększyć zyski z reklam
@oficer-prowadzacy
@a__s:
Niektóre moje memy były faktycznie zbyt mocne (i zresztą sam wrzucając je się spodziewałem bana), ale akurat z tym kosmonautą to nie miał być trolling - ot po prostu żart, że na pierwszy rzut oka wydaje się mirkom standardową wersją, dopiero potem zauważają że tam nic nie ma. Pewnie większość osób która to zgłaszała to albo sama dała się złapać, albo liczyła że moderator-einstein to przyklepie (z czym akurat się