Wpis z mikrobloga

Siema Mireczki! Razem z dwoma kolegami rzuciliśmy nasze życie, które mieliśmy w Polsce i wybraliśmy się na tripa do Norwegii. Kupiliśmy z 95 roku VW T4 w longu i przerobilismy, jak tak można powiedzieć, na kampera! 14 dzień podróży! Obecnie jesteśmy w okolicy Trondheim, ale za jakiś czas będziemy lecieć wyżej :) Zalozylismy konto na IG: chlopakizbusa (z podkreśnikami) dla znajomych, Wy również nimi jesteście (tylko bardziej wirtualnymi), wiec jak chcecie to wpadajcie i patrzcie co tam u Nas! P.S Jak ktoś z wykopowicz mieszka w Norwegii niech da znać chętnie się ustawimy albo ktoś wie gdzie warto się udać niech pisze PW! Wszystkiego dobrego życzymy i łapcie każda chwile w życiu, bo życie to tylko kilka chwil! PEACE #chlopakizbusa #onelifetolive
hadhold - Siema Mireczki! Razem z dwoma kolegami rzuciliśmy nasze życie, które mieliś...

źródło: comment_qlaXiQ3P2Qyf8CgCt7Cz5TIeGHHiTZgK.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • 0
@juluwui: Na kolejny tydzień mamy w planach lecieć do Bodo, ale jak wiadomo plany są zmienne ;) Dokładna nazwa kempingu? Dzięki wielkie za mss!

@simperium: w punkt! Staram się korzystać z 6cali umiejętnie, ale i tak zazwyczaj telefonix mam na flightmode ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@pycc: Busa kupiliśmy za 6000 zł. Przerobienie i mechanika(rozrząd i inne #!$%@? - wyjeżdżając do Norwegii lepiej 'większość rzeczy' powymieniać, bo tutaj ceny u mechaników horendalne) opony, łańcuchy, dodatkowy akulumator żelowy na pakę, tv’ik, oświetlenie etc etc: 9 tysięcy. Łącznie z jedzeniem i trawą ok 20000 ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@jailop nie zapalilismy ani jednego jointa hehe @rodzinnabutelka: Każdy z nas jakiś grosz zaoszczędził przez kilka lat pracy, ale za jakiś czas będziemy szukać dorywczej pracy żeby nie spłukać się do zera ;)
  • Odpowiedz
@hadhold: Byłem w te wakacje 16 dni podobnym sposobem, więc tak na szybko:
Lofoty są chyba najlepszym co ma Norwegia także pozycja obowiązkowa.

Mam nadzieję, że przejechaliście drogę Atlantydzką, dorgę trolli i orlą bo są mega. Ogólnie możecie darować sobie Narwik i oszczędzony czas spędźcie na Lofotach, baaardzo polecam wspinaczkę na góry okalające stolicę archipelagu.

Na samej północy, w Szwecji około 50 km od granicy z Norwegią jest mały ale przepiękny park
  • Odpowiedz