Wpis z mikrobloga

@Majkel94 po podwyżkach może i tyle będzie, póki co nie bardzo.
Na kursie podstawowym nauki jest w #!$%@? i jeszcze trochę. Coś jak sesja tylko trwająca 7 miesięcy (prawie) i jest mało czasu na naukę. A czy ciężko to zależy od szkoły. W każdej jest inaczej.
@abrakadabra125 a można oblać i co wtedy? Zawsze chciałem być policjantem ale te zarobki mnie przerażają ... :/ Teraz po 6latach normalnego dorosłego życia dochodzę do wniosku że co z tego że mniej zarobię jak będę robił to co kocham , co przyciąga mnie do siebie od kiedy tylko skończyłem 6lat.
@Majkel94 można oblać i takich przypadków nie jest bardzo dużo ale są. Po oblaniu jesteś do dyspozycji komendanta. On decyduje czy kierują Cię na ponowny kurs (w inne miejsce ale wszystko od początku) czy zwalnia Cię z policji. Dawniej zwalniali obligatoryjnie, teraz już nie bo braki kadrowe.
@abrakadabra125 to jakim cudem w drogówce tyłu debilów spotykam którzy mają problem z złożeniem jednego prostego zdania? Jak oni to zdawali? Ściągi ( ͡° ʖ̯ ͡°)?

Druga sprawa jak wygląda normalne życie i funkcjonalnie policjanta na drodze? Czy po pracy jeśli lubi np poswirowac motorem i zostanie ukarany mandatem dzieje się to tak jak u normalnej prywatnej osoby czy ma jeszcze gadane u komendanta ?

I jacy są
@Majkel94 może mają plecy, może szczęście, może dobry łeb do nauki albo szczęście.

Oficjalnie nie wolno popełniać wykroczeń, nieoficjalnie wolno ale nie wolno dać się złapać ( ͡º ͜ʖ͡º) ogólnie raczej policjanci policjantom nie piszą mandatów, ale jak już się trafi taki buc który wpisze to oprócz mandatu musisz pisać raport do komendanta za co dostałeś w jakich okolicznościach itp. Możesz dostać za to dyscyplinarkę, obetną trzynastkę,
@abrakadabra125 to nie jest za kolorowo. Do magazynu dostaniesz się w 1-2 dni za 3 na łapę a do policji po tak długiej nauce takie grosze... Co za państwo ;c

Dzięki za odpowiedzi :) . Może bym spróbował ale boje się że w mojej małej miejscowości po przyjęciu pierwsze co to będzie lista kogo mam nie zatrzymywać bo to syn księdza/prezesa/wujka..... :/
@Majkel94 tylko w magazynie robisz ciągle to samo, są ludzie którym to nie przeszkadza. Ja po 2-3 miesiącach roboty w cywilu się wypalałem i dostawałem prawie deprechy. W policji masz przynajmniej jakieś zróżnicowanie, a jak trafisz na dobrych przełożonych to robota zajebista. Jak masz chęć do służby a nie idziesz dlatego że nie wiesz co ze sobą zrobić to się odnajdziesz w tej robocie.
A co do zatrzymań to nigdy mi przełożony
@abrakadabra125 ja mam pracę fizyczną .. można powiedzieć właśnie monotonna... Dobija mnie tak jak mówisz na tyle , że wpadam w depreche... Kupuję różne zabawki, auta tylko po to, zeby siebie uszczęśliwić. I ciągle mam w głowie bycie tym #!$%@? policjantem... :).

To mówisz zadowolony jesteś ? A jak wygląda sprawa z szkoła? Mam wykształcenie średnie ale bez matury... Nawet nie przystąpiłem. Strasznie mnie ciągnie do pieniędzy i gdy tylko mogłem olałem
@Majkel94 też nie mam matury. To żaden problem, nie jest wymagana. Za studia są jakieś śmieszne punkty przy rekrutacji, ale to bez różnicy. Ty na testach możesz nadrobić punktów oni je zgubią. I zwykle tak jest, bo spora część tych po studiach to zwykli kretyni i tą przewagę ze startu szybko gubią.