Wpis z mikrobloga

@martingis: potrzebuję złapać kontakt do sklepu/kantyny na terenie jednostki, nie chce im niczego wciskać bo oni sprzedają/rozprowadzają już mój towar tylko potrzebuję z nimi pogadać jak mogę im jeszcze pomóc z racji że dobrze im idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@martingis: o to chodzi że widzę w analityce że schodzi tam moja usługa ale widzę tylko nazwę korpo na którą to jest zarejestrowane - czyli amerykańską firmę która obsługuje logistycznie bazy amerykańskie między innymi w afganistanie (tyle wygoglowałem). A mi nie chodzi o kontakt z centralą bo nie chce im nic więcej sprzedawać tylko chce pogadać z pracownikami na miejscu( ͡° ʖ̯ ͡°)
@siuxx: aktualne, choć ostatnio jestem tak zarobiony, że musiałem ten temat trochę odpuścić (). Bez większych szczegółów reprezentuje jeden z telkomów i tak szczerze to załoga tego punktu robi mi wyniki, a ja nawet nie mam jak z nimi pogadać czy mogę się jakoś odwdzięczyć. Ewentualnie może czegoś potrzebują -> coś co ułatwiło by im prace. Coś o czym mogą nie wiedzieć bo