Wpis z mikrobloga

Serce rośnie. Co zajrzę na główną coś antyklerykalnego tam wisi. Nie myślałem, że dożyje takich czasów na wykopie. Aż mi łezka popłynęła. Dziękuje wam wszystkim z #bekazkatoli To co robimy może nie jest najlepszej jakości ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale za to skuteczne. Ogień ogniem zwalczaj.
  • 55
  • Odpowiedz
Mnie i prawdopodobnie wszystkim ateistom tego świata jest #!$%@? wstyd, że taki człowiek identyfikuje się z tą samą grupą


@krzywinio: To miej jeszcze świadomość tego, że do katolików mam większy szacunek niż do Ciebie podobnych bo oni to co robią jest wynikiem prania mózgu, a ateiści z Twoim podejściem to wynik ignorancji.
  • Odpowiedz
@Wstaw_tu_login:

Nie naskakiwanie na katoli to ignorancja?


Tolerowanie obecnego stanu i niedostrzeganie zagrożeń wynikających z wpływów kościoła w świeckim państwie, oraz tego, że należy z tym walczyć zniżając się do poziomu przeciwnika bo inne metody zawiodły, to jest ignorancja.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_

zniżając się do poziomu przeciwnika bo inne metody zawiodły


Fakt, przekrzykiwanie się "pedałami" i "obrońcami pedofili" niczym przekupki na targu na pewno skłoni ludzi do zastanowienia się nad swoimi poglądami
  • Odpowiedz
Mam pełną świadomość jaka jest sytuacja z kościołem w tym kraju (no niezbyt dobra) ale takie #!$%@? byle by tylko komuś dopiec raczej nie zmieni tego stanu rzeczy


@krzywinio Dopiec? XD wykop to wbrew pozorom ogromne medium, a jazda po klechach wykorzystujących dzieci, wspieranych finansowo przez dużą część otępiałego narodu w imię fikcyjnych szkodliwych wierzeń to przysługa dla ciebie skoro jesteś ateistą.

Bardzo się cieszę że nareszcie można chorobę zwaną kościołem
  • Odpowiedz