Wpis z mikrobloga

Tak Amazon zapakował 4TB dysk twardy. Jedna warstwa płaskiej foli bąbelkowej (chyba żaden bąbelek nie przetrwał) i kartonowa koperta. () Super zabezpieczenie. Odsyłam go od razu i wezmę jakąś wersję pudełkową np. WD Red 4TB box bo oni powariowali żeby tak gołe dyski wysyłać. #pc #amazon #gorzkiezale #seagate ()()()()()
NdFeB - Tak Amazon zapakował 4TB dysk twardy. Jedna warstwa płaskiej foli bąbelkowej ...

źródło: comment_6rvHUEJrvmz8ZxYcHncJ9eysaJICOTtP.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@NdFeB ja tak bujalem się z dyskami od apress24 wysyłali za każdym razem jak twój popracował tydzień góra dwa i padał xD zwracałem 4 razy aż kazałem oddać kasę
  • Odpowiedz
@Doomnewsuit: nawet nie będę sobie robił roboty żeby go wkładać. Z gracją wpadł do domu i wylądował na panelach. Jak usłyszałem "jebut" to już wiedziałem że zapakowali w mały płaski kartonik ehhhh
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NdFeB: Mogę ci powiedzieć,że to standard w pakowaniu takich dyskow. Lepiej kupować w pudełku takim fabrycznym nowym. I pelno na ich magazynie takich dyskow co maja tylko folie srebną.
  • Odpowiedz
@NdFeB: Twój dysk nie został przez pracownika w żaden sposób spakowany, koleś zobaczył, że jest folia bąbelkowa (prawdopodobnie jeszcze od producenta) więc miał to gdzieś i puścił dalej bo norma wysoka a sztuka to sztuka. Normalnie powinieneś mieć ten dysk w pudełku, trzymany takimi śmiesznymi "uchwytami", które zapobiegają jakiemukolwiek przemieszczaniu się dysku i to wszystko wrzucone w jeszcze jeden kartonik z jakimś wypełniaczem żeby nie latało.
  • Odpowiedz
@martzuss: stary, to co ty mi tu pokazujesz to jakiś super premium packaging, ten mój gość wsadził w kopertę i tyle. Gdyby był tak zapakowany jak ten z twoich zdjęć to bym chyba pokusił się o wsadznie go w wierzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz