Wpis z mikrobloga

@Arturian: nie wiem czy bait czy nie, ale dobrze mowisz. Teraz jak sobie tak narzuce te slowa na moje podboje milosne to dokladnie tak to wyglada. Paniusie z dobrego domu trzeba #!$%@? slownie, a karyne w klubie traktowac z szacunkiem. Ladnej powiedziec ze jest inteligentna, a inteligentnej ze jest ladna xD ale one sa #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Baitka: to nie jest bait. Jak laske ktora jest stosunkowo latwa, przy stoliku pocalujesz w dlon, powiesz panie przodem, otworzysz drzwi od taksowki to sie debilka #!$%@? cieszy bo mysli ze znalazla meza.
A takie dupeczki ktore cale zycie angielski, niemiecki, kurs sushi, jazda konna, bankiet w firmie taty trzeba sprowadzic do parteru i pokazac jej surowy styl zlego chlopca :D
@Baitka @czolgistka93
Proces zachodzacy w glowie olanej samicy.
"Cooo? On mnie? Przeciez wszyscy robia to czego zapragne. Kim jest ten czlowiek? Ochhh jest kims wyjatkowym! Silnym i madrym mezczyzna, ktory mnie poprowadzi w chwilach slabosci. Musze przyjac jego nasienie bo chce miec dzieci z kims silnym"
@czolgistka93: ok, nie.chce byc niemilym ale widze tutaj leciutkie poklady niskiej samooceny. Widzisz ja i kolega specjalista piszemy glownie o kobietach z silnym ego (oparytym czesto na nadmiernyn powodzeniu wsrod mezczyzn itp). Jesli powiedzmy nie mialas setek adoratorow to ok masz racje. Wtedy role sie odwracaja i sama mozesz delikatnie byc ruchomym celem. Wszystko zalezy jeszcze od czlowieka bo jakby wyrywal Cie stulej, a Ty go troche olejesz to proces bedzie
@Arturian: . „Kim jest ten czlowiek? Ochhh jest kims wyjatkowym! Silnym i madrym mezczyzna, ktory mnie poprowadzi w chwilach slabosci. Musze przyjac jego nasienie bo chce miec dzieci z kims silnym" - czyzby nauki Pana Marka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Baitka: szczerze mowiac to nie wiem o kim mowisz. Jesli to ktos z branzy PUA to nie mam pojecia bo ogarniam z 3-4 typow zagranicznych bo moje zainteresowanie tym tematem skonczylo sie w czasach gdy czesc dzisiejszych polskich ekspertow siedziala na forum i nie pajacowala :D