Wpis z mikrobloga

Nawet coś o wykopie się znalazło

Filmiki na YouTubie, w których Jan Paweł II goni dziewczynkę, a głos z offu mówi: "Jan Pedał Trzeci #!$%@? małe dzieci", to prawdopodobnie też dzieło "młodzieży" z Karachan.org. - Na 99 procent to zrobili ci z Karachana - mówi Michał Białek, którego nazwiskiem są podpisane filmy na YouTubie. - Ale jak to udowodnić? Nie da się. W internecie nie pokazuje się dowodu osobistego.


Białek jest dyrektorem
@Pompidoub: Artykuł nawet całkiem niezły (tak okiem laika, nie przesiadywałem na żadnych imageboardach nigdy). Chociaż z tym zamawianiem rzeczy kurierem na czyjś adres to IMHO trochę ściema - da się zamówić kuriera anonimowo? Wydaje mi się, że nie, tak więc jak ktoś by nie dał sobie w kaszę dmuchać, to by kilku dzieciaków nauczył pokory.
Dobry artykuł jakich mało na gazeta.pl. Tych wszystkich ludzi powinno się wyzamykać w psychiatryku. Tak w ogóle to dlaczego ta strona nie działa?
@lopezloo: A cholera wie. Byłem tam, i to na /b, w dniu tej afery z włamaniem na stronę CKE. Ponoć w Panoramie albo Dzienniku wymienili ich stronę jako autora ataków i przewidywali napływ nowociot, które zniszczą portal. Może to się spełniło?