Wpis z mikrobloga

nie wiem, wybijam piłkę bramkarzem i 8 typa stoi na mojej polowie pilnujac moich zawodnikow, nie ma szans na rozegranie pilki, bo gosc ma na mnie zalozony taki pressing ze podania nie moge zrobic a co dopiero przetrzymac i rozegrac powoli, przegralem 5 meczow z rzedu, bo trafilem na wlasnie tak grajacych gosci, nie wspomne o tym ze typ w ogole nic nie musi w obronie robic, bo wszystko ustawienia robia za niego i wbiegaja po pilke jak maszyna
#fut
  • 5
@Tyrese: pewnie mają pressing na maksa ustawiony. Wtedy ustaw sobie posiadanie piłki, to będziesz miał jednego piłkarza bliżej siebie przy piątkach, skup się bardziej na grze i względnie łatwo jest go pokonać, tylko musisz wyjść ze swojej połowy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@arko123: @chim3ra: no brzmi sensownie, ale w ataku nie moge tez podania wymienic bo podam pilke do swojego to noga jego zawodnika jest juz na pilce zanim moj ja przyjmie, macie jakies sensowne ustawienie i polecenia gry?
@Tyrese: Jakaś ze skrzydłowymi powinna pomóc, bo na skrzydłach będziesz miał więcej miejsca, ale ogólnie chodzi o grę z pierwszej piłki, żeby nie miał za dużo czasu przeciwnik. Ale ogólnie chodzi tutaj o szybką wymianę piłki, żeby przeciwnik nie zdążył za nią.