Wpis z mikrobloga

Co myślicie o wybieraniu Niewymiennych paczek z DIVISION RIVALS ? :)
Np. za 5 dywizję (1 ranga) jest nagroda: 4 paczki za 15.000, 2 paczki za 50.000 i 2 paczki za 35.000
Co daje nam olbrzymi zastrzyk kart do przyszłych SBC za darmo i szansę na dobre karty do składu lub choćby na ławkę.

W poprzednim tygodniu wziąłem już raz niewymienne nagrody i sobie chwalę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może nie trafiłem z nich nic ciekawego, ale pozwoliło mi to zrobić: Ważne mecze, Ważne mecze UCL oraz inne codzienne SBC z wymiennymi nagrodami praktycznie za darmo, albo dopłacając groszowe sprawy.

Zysk zrobiony na tych wszystkich SBC, które pojawiły się w tym tygodniu był wiele większy niż gdybym wybrał nagrody wymienne i sprzedał od razu na rynku wszystko co wyleci z paczek.

(Nagród niewymiennych jest 2x więcej niż tych wymiennych)

#fifa19 #fut19

Czy opłaca się wybierać NAGRODY NIEWYMIENNE za DIVISION RIVALS?

  • TAK 40.5% (15)
  • NIE 59.5% (22)

Oddanych głosów: 37

  • 6
  • Odpowiedz
@Kalypsoo: No tak, ale gdy trafię syf z wymiennej i sprzedam na szybko to w momencie wyjścia innych SBC w tym tygodniu będę musiał bulić za ich zrobienie nawet 60k (ważne mecze, ważne mecze UCL, SBC codzienne, itd.) .
W momencie gdy wezmę nagrody niewymienne mam 2x więcej kart i te SBC robię za darmo.

Z zerowym wkładem pozwala to zrobić paczki, które są wymienne i można już na nich zarobić.
  • Odpowiedz