Wpis z mikrobloga

Widzieliście zasady przyszłościowego darkW?
1) O zniesienie ostrzeżenia (2GB upload) lub ZP (10GB upload) można upomnieć się dopiero po miesiącu a gdy ktoś będzie miał już 2 ostrzeżenia, to nie będzie chciał czekać i w obawie o ZP wyśle smsa lub wykupi rangę VIPa
2) W dziale download linki ukryte, za które trzeba będzie płacić diamentami
A to wszystko po to aby napompować fenixa hajsem zanim zapuka do niego "gliniarz i prokurator"
Forum tworzone z pasją? Świetny dowcip...
#darkwarez vs #darkw
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlatego apeluję do osób, którzy zobaczyli lustrzane odbicie starego darkwarez i mają zamiar płacić za rangi, nie znając przyszłości darkw.
  • Odpowiedz
@Robocop666: przyglądam się jak ta strona się rozkręca i było całkiem nieźle aż do tej pory. Jak download będzie za diamenty czy też generka to ta strona upadnie szybciej niż powstała bo użytkownicy zaczną odchodzić i tyle w temacie. Swoją drogą to nie rozumiem, że po zagranicznych stronach to da się nawet download robić na darmowych serwerach w zamian za to że np. co jakiś czas jest zbiórka a tutaj
  • Odpowiedz
@ScisorHands: Ale to miało być na zasadzie 5 darmowych kliknięć a za szóstym już miałbyś płacić diamentami ale tak jak @marczewski napisał, zmienili na całkowicie darmowe, czyli robią coś o czym pojęcia nie mają i dla mnie admin powinien być naprawdę kumaty a wygląda na to (tak jak pisałem wyżej) że to śmieszne darkw powstało w celu nabicia kasy, bo najpierw chcieli na nowy serwer, więc ciekawe na co
  • Odpowiedz
@Robocop666: Dobra, te odkrywanie linków jednak jest upierdliwe i dzisiaj się o tym przekonałem. Jak jeszcze wymyślą sobie wpisywanie jakiejś captchy co 5 sekund to już w ogóle żenada. Więc póki co darkW wykorzystuję tylko i wyłącznie do generowania linków które biorę z innych warezów. Jeśli nawet za to będą chcieli diamentów (a chcą to zrobić - 1 diament za jeden wygenerowany link) to mogą iść w cholerę.
  • Odpowiedz