Wpis z mikrobloga

Pragnę kupić laser krzyżowy do użytku amatorskiego (może półamatorskiego bo parę remontów mam już za soba, a sporo przedemną). Główne zastosowanie to przy układaniu płytek ceramicznych oraz profili GK. Mam dylemat czy brać coś z Polski czy od majfrendów. Niewiem o ile lasery z chin są zgodne z parametrami zadanymi (tańsze i dokładniejsze)

Głowie się i na celowniku moim kilka pozycji

1. Stanley cubix 2: LINK - Plus, że z Polski i 2 lata gwarancji. Dokładność 0.6mm metr

2. Deko z chin LINK Dziwne, bo tego produktu nie ma na oficjalnym sklepie DEKO ani na ich stronie. Parametry i cena lux

3. Firecore z chin LINK Firma ta ma dużo pozytywnych feedbacków (dużo ruskich :>). Parametry git i elegancki uchwyt

4. Clubiona z chin LINK Bardzo dużo zamówień, parametry i cena świetna.

#narzedzia #majsterkowanie #remontujzwykopem
  • 8
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: kupiłem firecore z chin, ale większy niż w linku. Testowałem precyzję - rzuciłem na ścianę - narysowałem kreskę i przesunęłem go ostro w bok i się pokrywalo. Do użytku domowego i półprofesjonalnego jest idealny . Od siebie polecam
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: napewno ten firecore jest dokładniejszy, ale jak robisz w domu do płytek czy montażu półek to cubix spokojnie da rade . Orientuj, bo cubixa masz kilka wersji i najlepiej ta najnowsza oczywiście (czasami w aukcjach są nowsze wersje, a w opisie stara)
  • Odpowiedz
@Qiepka: z mojego jestem bardzo zadowolony. Robotę jaką mi zrobił przy generalnym remoncie mieszkania i paru dodatkowych pracach jest ciężka do opisania. Dokładność jest bardzo dobra. Widoczność lasera w dużym świetle już mniej (bralbym chyba zielony którego widmo jest bardziej widoczne jeśli bym teraz kupywal ). Jakość wykonania jest poprostu dobra+. Fajny zaczep na magnes na gwint który można np doczepić do profilu. Mam zwykły krzyżowy
  • Odpowiedz