Wpis z mikrobloga

Siemka, może jest tu jakiś Mirek z BMW e90/91 325i? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad 6-cylindrowym, benzynowym BMW (automat/ manual, seria 1 e87/ 265KM lub 3 e90/e91/ od 218 KM w górę). Wczoraj miałem na przykład okazje oglądać dwie sztuki BMW e90 (podobny przedział cenowy, jedna przed lift 2.5 L, 218 KM, automat, ~52k przebiegu, druga po lift, 3.0 L, 218 KM, manual- ~120 k przebiegu) i przejechać się jedną z nich. Konkretnie Bmw e90 325i, 2007 r., 52 k km przebiegu z automatem, 1 właściciel (emeryt) za około 11 k euro. Z zewnątrz trochę poobijane, i poprzecierane ale nie jest źle, środek (jasny, nie do końca jestem fanem + pseudo drewno którego też nie jestem fanem) praktycznie idealny po za lekko przerwaną tapicerką na tylnej kanapie. Podczas jazdy wyskoczył czujnik ABS (hamulce w sumie ostre jak żyleta jednak auto stoi od kilku miesięcy, sprzedający obiecał się tym zająć) a tak...silnik pracuje równo, rewelacyjnie wkręca się na obroty, skrzynia pracuje elegancko w każdym trybie, auto prowadzi się idealnie, w zasadzie jak nowe. Drugim autem natomiast się nie przejechałem (zabrakło czasu) ale wyglądało zdecydowanie lepiej z zewnątrz (stan lakieru/ po lift/ normalne odsadzenie felg/ M- pakietowe zawieszenie), w środku (znowu jasne wykończenie) natomiast już trochę bardziej widać było zużycie jednak i tak ok. Motor tyle co zdążyłem odpalić na zimnym i posłuchać- ok.
Co sądzicie o tych ofertach i w ogóle o e90/91 325i? Jakie są Wasze doświadczenia... z eksploatacji, spalania, napraw...ja cały czas biję się z myślami... warto czy nie... #bmw

Link do przed lifta; https://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-325i-shz-tempomat-xenon-rentnerfahrzeug-g%C3%B6ppingen/253994175.html?action=parkItem

Link do po lifta; https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=265596834&cn=DE&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&doorCount=FOUR_OR_FIVE&fuels=PETROL&gn=Bopfingen%2C+Baden-W%C3%BCrttemberg&isSearchRequest=true≪=48.8569845%2C10.3565708&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=13&maxMileage=125000&minFirstRegistrationDate=2008&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&pageNumber=1&rd=200&scopeId=C&searchId=efbbedfc-26df-477b-09a0-50317966ad28
  • 11
  • Odpowiedz
@Vibo: ten drugi to chyba jakiś żart? 12k euro?! Kogoś serio #!$%@?ło XD to auto nie ma kompletnie żadnego wyposażenia. Jakie zawieszenie mpakiet? Jak nawet zewnętrznego m pakietu nie ma XD ktoś dorobił? Składak? Ogólnie obydwa są tragiczne. Tyle pieniędzy za takie golasy. Przed lift przynajmniej xenony i automat. Odpuść sobie obie sztuki. Za ten hajs masz dobre 330i z trochę większym przebiegiem ale full opcja
  • Odpowiedz
za około 11 k euro.


@Vibo: 335i spoko w takiej cenie, jakieś stare 325i jeszcze poobijane to śmiech na sali.

wg mnie po lift wygląda lepiej od przed lifta. Lampy z tyłu, normalnie osadzone koła no jest i młodszy
  • Odpowiedz
@Lorenzo_von_Matterhorn: 335i nie dostaniesz w takiej cenie z dobrym przebiegiem, nie zajechaną i z dobrą opcją. Niestety za naprawdę dobry, zadbany egzemplarz od jakiegoś fanatyka/milosnika marki trzeba wywalic powyzej 15k jak nic. Jak modowana to nawet po 25k chodzą ale to wtedy juz m3 killer ;)
  • Odpowiedz