Wpis z mikrobloga

Ahh nie ma to jak #!$%@? brata po
10h jazdy z Niemczech po nocy wysyłając memy jakie to konsole są zajebiste czyli np musisz mieć kompa minimum gtx 980 i7 16gb ram żeby ugrać w 4k a konsola za 1800ziko ugra 4k hdr plus exclusivy typu horizon, god of war plus abonament ps plus no bo w sumie dobre teraz Dajoo za friko xD i napisz mu co rtx kupujesz za 4 koła xd to odpisze nara xD i powie ze gość z roboty kupił konsole za 400euro i gada ze nie ma w co grać i sprzedaje po taniości a ja mu na to : noo 40 ponad lat ma to w co ma grać xD jak to przymul jest a znam go jak jeszcze w Niemczech robiłem xD 2 w nocy i #!$%@? brata po 2 miechach nie gadania ze sobą zaliczone hehe nie mówiąc ze musiał mnie wziac od kumpla bo Piątek xD #braterstwo xD I na koniec argument ile euro mam mu oddać xD hehe Arbeitlosegeld Rules xD

WHashtaguCalyWykopiSierotyModeratorzyOd,XDM atiance serwera (czy jak to
Całe matiance się pisze ) bo xD bugi glitchd hajs jest rozgłos jest dawne reklamy żubra xD no i
Przecie
Korwin cyborg xD i Bolek hahaha xD po #!$%@?
Zatrudniać specow od stron jak hehe Piotrowi się da browara obczaji xD a Markowi wode która wypija razem i dokupią wincyj bo gdzie na 3 tyle xD i stwierdza ze wszystko działa xD i pieniążki dzielona na 3
#madrzejszyodlewandowskichplacac500kolanafakeilldaughterBoChoraCurkaxDFejmMusiByc

#milonxd

#nocnyshottojaimilionhashtagowaleprawdziwychiiiinternetRobieCoChcePiszeCoChcexd

#tl;drWskrocieNocnaiSePiszeCoChceBoInternetAleNieTakiJakKiedysZeAnonimowyxDiSmieszekNaNocnejChybaGimbyNieZrozumiejaBoJestemHardkoremiNieUrwalemKabelOdInternetuhahaha
#podziekowaniadlabialkazapolskiredditw1/10ZeMuSieChcialoNa100BezbekIPrzegrywWSzkoleKierunekInformatykBekaZHashtaguxdProgramista15kPoStazuhahahha

#nocna #nocnazmiana #nocnarulesdziennassielufejakjanuaryxd #gdziejeststarywykopwolnywykop #5lattemutobylokuurla #spyeverywhere(tf2) #nocnatomogewszystkopisacchybaalenapewnoniepatykjakWSzprychyWRowerNibyAWSamolot #pdk #jedenpluswartymilion #klonujefmsyzafrikoxd #selltwojastaragrasujeofertyprivxd #feelsostsryinternet #polecapiotrfronczewskikolekcjaklasyki
#wybierzmiejscenaspichlerz
#niemamyjuzzywnosciseeerr
#ludzieopuszczajazamek(PDKPolskaxd)
  • 2
  • Odpowiedz
@NightShot: sam sobie odpowiem Pisze i pisze smety xD ale takie w sumie Pomyślcie o wyborach ;) Internet to mogę pisać co chce ;) Kto mi to udowodni a jak nawet to co mnie to Całe życie na żartujac ktoś musi w tym państwie znieczulicy i januszach i grazynach bo złodziej się dorobił bo to polska ;) A jak się nie podoba to emigracja roboty od #!$%@? ;)
Bo Spam nocny ktory przeczyta Chuck Norris robiąc 180st z dwoma uzi obracając się w sekundę xD

#nocnazmiana Chora zmiana Piątkowa Zmiana Po Piątkowej wyprawie
Nocnej czy na niej byłeś czy dobrze się bawiłeś xD
Starzy Gracze Internetu zrozumieją 512kb/S Rządzi i Zajęte Won Zmień CH xD Kowal to Ciota I PS znam trik na sklonowanie FMS Koncze grę wyrzucam èq+9 Pomogę na boja za
  • Odpowiedz
@NightShot: #zrytylebwnocypomieszance I Wykop stworzony do zrytych łbów
Pisał okil khamidow czy jak to się zwie WykopoweNocneSmety Białek Płaci No Możemy to Nazwać MODERATOROM Wykopu xD W Szelingach z dolewka wódy żeby Dopisywali w kodzie if set bądź when Programista15kGroszyxD
Życie to xD bez xD nie ma życia
XD wyraża więcej niż Wykop
Witamy w reddicie za piątkę xd
  • Odpowiedz