Wpis z mikrobloga

@cross7676: Znowu to samo. Z Irlandią Piątek niczego szczególnego nie pokazał. Zresztą wuja ma okazję obserwować go także na treningu. Po trzecie Piątek rywalizuję z Lewandowskim i Milikiem o 1. miejsce. Inaczej musiałbyś zburzyć całą koncepcję jaką przedstawił Brzęczek w meczu z Włochami.
  • Odpowiedz
@Primusek: Ktos musi mu tą piłke podać w pole karne, z Irlandia nie istnieliśmy w ataku pozycyjnym. Nigdy nie krytykowałem Milika, ale po MŚ i ostatnim meczu dla mnie to koniec xD wiecej nie moge na niego patrzeć, każde zagranie w kozioł, nie dokładnie. No mi ta koncepcja skrzydłami sie nie podoba, Kuba nie gra, Grosicki epizody, Kurzawa zaczał grać, ale to nie jest chłopak który przełamie linie obrony szybkością, Makuszewski
  • Odpowiedz
@cross7676: Kolego, ale widziałeś jak graliśmy w tym meczu? Agresywny odbiór w średnim pressingu. Po co tu drugi napastnik? Dużo lepiej pasuje zawodnik o profilu Zielińskiego.

Brzeczek na sile bedzie grał 4-2-3-1 ze skrzydłowymi, jak my nie mamy skrzydłowych obecnie eeh


Przecież tamten mecz był przykładem jak zniwelować brak skrzydłowych. Obaj asekurowali wysoko wybiegających bocznych obrońców, a sami mieli schodzić do środka szukając piłki, albo uderzenia. Właśnie z tego bierze się
  • Odpowiedz
  • 0
@Primusek masz racje, ale zrozum jesli Ci skrzydłowi nie bedą grali to nie bedą przygotowani na agresywna gre w srednim pressingu. Co z tego ze dasz Kube jak on za miesiac nie bedzie mial minut meczowych i bedzie oddychał rekawami xd
  • Odpowiedz