Wpis z mikrobloga

Najgorzej to jak zegarki się nie mieszczą na karuzeli i trzeba któreś sprzedać ( ͡° ʖ̯ ͡°) wylatuje corgeut - homage tudora black baya, a drugi nie wiem. Mako 2 czarny, SKX007, Bambiniacza nie ruszę, Sun&Moon v2. Idzie do mnie diver, więc nastawiam się na mako, chociaż ten SKX mnie trochę irytuje. Mirko halp
#zegarki
  • 18
@etron: geniusz :D

@mr03: Właśnie mam mieszane uczucia. Mako był pozytywnym zaskoczeniem, skx negatywnym. Jak miałbym mieć divera do przerzucania gówna to raczej mako wytrzymałby dłużej. SKX to klasyk, ale on tylko na tym byciu klasycznym leci.
@fi9o: przestali je produkować i z tym tanio bym polemizował, ale kusi się go pozbyć. Jakbym miał większą łapę to brałbym deep blue, bo to zdecydowanie skx 2.0
@mr03: gdzieś mi się obiło o uszy. Jak patrzyłem po ulubionych sklepach to faktycznie powoli jest out of the stock albo w wyższych cenach niż niedawno. Plotka chodziła, że mieli wypuścić go odświeżonego, ale cisza póki co, a ja nie drążyłem tematu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thatguy93: jeszcze się nie pozbyłem, bo nie miałem czasu - leży na kupce zegarków do sprzedania xD. Ogólnie staram się mieć maks 4 automaty, bo i tak więcej nie noszę, więc przegrał że sporo droższymi zegarkami. W tej cenie jak dobrze trafisz to corgeuty i parnisy są super w stosunku cena/jakość. Problemy są z powtarzalnością, czyli trafianiem tych dobrze zrobionych sztuk(na forach masz z tym tematy). Jedyne do czego mogę się