Wpis z mikrobloga

Jade autobusem z grupa gimbazy i słucham jak dzieciaki rozmawiają między sobą o starszych ludziach.

jechałem autobusem, pisałem smsa, a jakas starsza kobieta nakrzyczała na mnie ze będę robolem bo używam telefonu

a mi kierowca autobusu kazał wyjść, bo rozmawiałem z mamą i krzyczał, ze jak nie wysiade to nie odjedzie

jakiś starszy pan zaczął mówić ze fajny mam telefon za pieniążki rodziców


WTF? Co z tymi ludźmi? Dzieci są jakie są, wiadomo że często „glupie” ale one jeszcze rosną, dojrzewają i uczą się zachowania itd. Po co ta ludzka zawiść i nienawiść OBCYCH ludzi względem nich?
Taki Januszowski ból dupy, ze dzieci maja lepiej od nich samych. #janusze
  • 15
  • Odpowiedz
  • 1
@Azulana: no #!$%@? dokładnie xD może 13nastolatka ma iść #!$%@? fizycznie xD bo dziadek ma ból dupy ze w lepszych czasach żyje.

@matra: ukradłam takim jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
za pieniążki rodziców

A za czyje miał #!$%@? mieć xD


@Azulana: bo dziad pewnie gowno mial za pieniadze rodzicow bo wychowal sie w chlewie obsranym gownem, i teraz wypomina dzieciakom, ze maja porzadnych pracujacych rodzicow
  • Odpowiedz
@piter259: tak bardzo to. Najlepiej myśleć po januszowsku. "Sam gówno miałem to gówno dam swoim dzieciom".

Mój pra-dziadek taki był, potem dziadek (do dziś #!$%@? złośliwie o mnie i siostrze "wszystko majO"), moja mama szczęśliwie już przerwała ten łańcuszek frustracji.

I zaprocentowało. I ja i siostra radzimy sobie dziś świetnie. Rodzice dawali warunki do nauki to dzis tez "MajO wszystko" ale już za swoje :)
  • Odpowiedz
@nadwiczek: o to, to.

W sumie ten post i to słuchanie gimbusów przypomniało mi, jak sama byłam gimbusem, wracałam bardzo zmęczona ze szkoły z ciężkim plecakiem i przysypiałam w autobusie.

I nagle czuje jak ktos mnie sila sciaga z siedzenia. Jakis stary babsztyl :) Taka zmeczona, musiala usiąśc xD Faktycznie. Atakują dzieci, bo łatwo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Infamiee: 20 lat narzekania że mi oczy wypłyną od tych ekranów
od miesiąca mamuśka ma lepszy smartfon i fejsbuja i w końcu rolę się odwróciły ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz