Wpis z mikrobloga

Zauważyliście nową taktykę prawackiej manipulacji? Teraz zamiast bezczelnie postować manipulacje i kłamstwa, które i tak zostałyby zakopane - wrzucają coś co wykopie każdy, a dopiero w komentarzach nadchodzi zmiana tematu o 180 stopni i tak ze znaleziska o pedofilu, mamy znalezisko na temat złego homoseksualizmu, który, jak się okazuje - jest chorobą psychiczną.
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #lgbt
RedBulik - Zauważyliście nową taktykę prawackiej manipulacji? Teraz zamiast bezczelni...

źródło: comment_idH9ASV1rxhxGjL2XkU4ZIx0ealwBd19.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CynicznyMarksista: tak, popełniłem błąd, że w ogóle się do ciebie zdecydowałem odezwać. Bo widzę, że chyba jednak nie wiesz, kiedy zaprzestać marnego trollingu i mnie zalewasz spamem nie wiadomo po co.
Tak, możesz już się zacząć chwalić wszystkim dookoła, jaki to jesteś mistrz ciętej riposty, bo powiedziałeś komuś, że pisze bzdury.
  • Odpowiedz
@RedBulik: Oprócz prawackiej manipulacji istnieje też coś takiego jak lewacka manipulacja oraz homopropaganda (czyt. działania grup lgbtq+ które są szkodliwe dla ludzi lgbtq+ i niszczą ich opinię u ludzi heteronormatywnych).
Nie zmienisz faktu, że wśród homoseksualistów jest wielu pedofilów tak samo jak nie zmieni się wiedzy na temat pedofilii znacznej części duchowieństwa.
Oprócz tego, problem pedofilii istnieje również w Islamie i ogólnie krajach bliskiego wschodu. Można powiedzieć, że u nas
  • Odpowiedz