Wpis z mikrobloga

Ostatnio spojrzałem na konto na #bitmex z którego reflinka zakładałem inne konto. Uzbierała się niezła sumka.
Do czego zmierzam. Dla mnie te konta są ważne tylko 6 miesięcy, potem trzeba płacić fee.
Pomyślałem żeby zrobić taką piramidę i stworzyć wiele kont.
Wpłacam na konto1 -> konto 2 dostaje bonus -> konto 3 i tak dalej.
Wystarczyło by tylko cyklicznie otwierać i zamykać jedną pozycje na każdym koncie zawsze na minimalnym lewarze 1x.
Czy ten model ma szanse? Zlikwidują cała moją kasę jak zobaczą to wszystko?
#kryptowaluty
  • 8
icznie otwierać i zamykać jedną pozycje na każdym koncie zawsze na minimalnym lewarze 1x.

Czy ten model ma szanse


@100x: jest to niezgodne z regulaminem ale puki nie obracasz pozycjami na miliony kontraktów to może Ci przez jakiś czas uchodzić płazem. Tak czy siak chodzi tu o kasę, więc raczej lepiej radzą sobie z wyrywaniem multikont, niż wykop.pl
@100x: Taka piramidka nie ma sensu, bo konto1 nie dostaje żadnych profitów z obrotu na koncie3

Jeśli otworzysz zlecenie makerem to dostaniesz 0.025%, ale refy nie będą mieć z tego żadnego zysku. Jeśli otworzysz takerem to na jednym koncie zapłacisz 0.0675%, a drugie dostanie 10% tego, czyli 0.00675%, więc dalej będziesz stratny ~0.06% na jednym tradzie. Gdzie tu zysk?

@drakkar: Można mieć multi na bitmexie