Wpis z mikrobloga

witamy w 2018 roku, gdzie upadkiem cywilizacji jest osoba korygująca płeć, a nie osoba szkalująca ją, która nie rozumie że to nie jest takiś wymysł czy dewiacja, tylko prawdziwa życiowa tragedia ¯\_(ツ)_/¯
#lgbt #transblogasek
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TurtleHerd Takie relacje sa nie do unikniecia i wywoluja zwykly szok. Niestety czesto takie przypadki trafiaja do szerokiej publicznosci; telewizja, internet. Gdyby takie osoby nie szukaly atencji to by sie tam nie pchaly. I dodatkowo tacy ludzie maja pretensje do calego spoleczenstwa. A po prostu wystarczy zrobic na to co ma sie ochote i nie obnosic sie z tym. Ludzie musza sie przyzwyczaic do nowych rzeczy a nie zostac wrzuconym na
  • Odpowiedz
@voj4k: no tak, rzeczywiście jak garstka osób z setek tysięcy się dostanie do mediów to już wszyscy szukają atencji na siłe xD
już pomijając to że np takie timeline (zdjęcie osoby przed i po kuracji hormonalnej) są postowane w zamkniętych środowiskach trans, np subredditach i wyciągane na większe strony i to później się nazywa "obnoszeniem się"

nikt tu nie szuka atencji ani poklasku, uwierz mi że takie osoby nie chcą
  • Odpowiedz
@TurtleHerd:

rzeczywiście jak garstka osób z setek tysięcy się dostanie do mediów to już wszyscy szukają atencji na siłe xD


No nigdzie nie napisałem że każdy, chodzi mi o te setki, a nawet dziesiątki które swoim zachowaniem źle działają na wizerunek takich osób wśród
  • Odpowiedz
@art212: odpowiedziałeś już sobie

z jednej strony masz rację


a siedzenie na dupie wcale nie sprawi że będzie lepiej, nikt innych ludzi nie nauczy empatii odnośnie tego problemu, ani nawet nikt nie zauważy że istnieje bo nikt oprócz osób trans o tym nie mówi
  • Odpowiedz
  • 0
@TurtleHerd ale ktoś ma we mnie wyuczac empatie? Po co? Wystarczy, że rozumiem problem. To że ktoś ma trądzik z otwartymi ranami na twarzy, nie oznacza, że tego nie rozumiem. Ale nie chcę na to patrzeć.
  • Odpowiedz
  • 1
@TurtleHerd a to dlatego, że na takich akcjach informacyjnych nikomu nie zależy i nic z tym nie zrobisz. Ludzie muszą być głupsi od władzy. A wiesz, że GMO jest całkowicie bezpieczne, bardzo pożyteczne i nieinwazyjne? Wszystkie środowiska naukowe na całym świecie są za :) taka ciekawostka.
  • Odpowiedz