Wpis z mikrobloga

@farmaceut: Jak dla mnie U Gruzina poziom jest stały. Placki z fasolą i z mięsem są trochę bez wyrazu ale wydaje mi się że po prostu zawsze takie były :D a wszystkie z serem są zawsze przepyszne.

Nawet jeśli coś się pogorszyło, to życzyłbym sobie samych takich "pogorszonych" knajp.

Na temat obsługi ciężko się wypowiedzieć, to jest fast food, mają ci wydać zamówienie i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡
@mroz3 @JakTamCoTam no to nie kupuj. Idź gdzie indziej. Nie będą mieć klientów to zamkną albo dostosują ceny. Po ch.. to wszechobecne narzekanie. To źle, to nie dobrze, to mi się nie podoba. #!$%@?, że nie ma to na mnie żadnego wpływu ale będę narzekać. Skoro mają takie ceny to zapewne nie celują w klientów studentów tylko tak jak to ktoś wspominał w hipsterów bo przyjdą, zapłacą, podziekują i pójdą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@wisnia6666: następny pseudo intelektualistów oswiecony co nie umie odróżnić narzekania od krytyki. Piszę jakie jest moje zdanie na ten temat. Nie można już nic powiedzieć, ani skomentować, bo zaraz będzie pieprzenie typu "nie oglądaj, nie kupuj, itd" no to oczywiste, iż tego nie zrobię. Ja komentuje tylko jak to wygląda z mojej perspektywy i uzasadniam swój wybór.
Swoją drogą ostatnio zjadłem w KFC bajgla z oferty śniadaniowej za bodajże 8 złotych (i kawa gratis) i to też była smaczna kanapka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aż pójdę sobie dziś do KFC i #!$%@?ę coś świńskiego bo pochlałem wczoraj. Polecam taki styl życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja z kolei nie rozumiem takiego narzekania. Mają ceny takie jakie mają. Skoro nie zamykają interesu to znaczy, że mają klientów.


@wisnia6666: problem właśnie w tym, że za 2 miesiące będzie narzekanie i pytania jak przy plastrami "jak sądzicie, co było powodem, że plastrami się zamknęło? Bo przecież 30zł za kanapkę to standard, więc to na pewno nie kwestia ceny.".
Generalnie życzę powodzenia i chętnie sam przetestuję, ale nie dziwię się