Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Grzegorz-m: poszukaj czegoś z bazą Velocity, bo postless może odstraszać nowych. Albo idź do kogoś, kto Ci wkręci druty i potem je tylko czyść i przepalaj i wymieniaj watę
  • Odpowiedz
Nie potrzeba tak dużo cierpliwości, utnij watę tak, by włożyć ją do rowków, ale by nie było jej widać przez otwory, przez które dochodzi liquid do bazy. Sam męczyłem się z nim przez jeden dzień aż znalazłem w którejś recenzji to rozwiązanie i od tamtej pory nei mam ani problemów z wyciekaniem, ani z brakiem transportu.

Co do kupna innego atomizera - polecam kylina.
  • Odpowiedz
@Grzegorz-m: mam blitzena, na poczatku owszem pierwsze montowanie grzalek zeszlo godzine ale teraz lubie buca i sie bede go trzymal, rzy kupowaniu blitzena myslalem tez o Kylinie albo Kenseiu jakbys sie poddal z tym to polecam tamte dwa, nie sa postless wiec na sto pro bedzie latwiej
  • Odpowiedz
wiesz co bylem w jednym z salonow VCP i pogadalem z chlopakami, popatrzyem na porownania na YT i wzialem cos co mi pasowalo, poza preferencjami miedzy tymi trzema duzo roznic nie znajdziesz, nie liczac wlasnie decku na ktorym pozniej budujesz. Jesli postless Ci nie odpowiada albo sprawia problemy to tak jak @Grzegorz-m wyzej napisal wez cos na innym decku i dzialaj
  • Odpowiedz
@Grzegorz-m: kylin mini rta- dobrze oddaje smak a zmiana setupu to chwila. watę ciasno w grzałce- uciąć do połowy śrubki, rozczesac, nasączyć, w miarę ułożyć i kolejna wymiana za dwa tygodnie :) druty możesz kręcić, możesz kupować- jak Ci wygodniej. Nic nie cieknie, nie ma problemów z transportem- dla mnie faworyt
  • Odpowiedz
@Grzegorz-m nie mam doświadczeń ale z tego co zasłyszałem to smakiem popisać się nie mogą. Miałem ammita dual którego używałem na zmianę z kylinem i jednak kylin go wyparł pod każdym względem
  • Odpowiedz
@Grzegorz-m chociaż miałem baby beast tfv8 czy coś takiego, palił grzałki gotowe jak szalony, co kilka dni wymiana. Dokupiłem bazę rba żeby kręcić samemu ale bardzo niewygodna i ciasna. I pojemność zaledwie 2ml. W kylinie masz 2 szklo- 5 ml i jak wcześniej pisałem, setup to bajka
  • Odpowiedz