Wpis z mikrobloga

@Apode to teraz mnie zdziwiłeś. Na wykopie ktoś napisał kiedyś, że z aplikacji jak się zamawia to ceny jak w rybie i od tamtej pory zamawiam. Jest jeszcze opcja z góry wiem ile zapłacę, która zawsze mi wychodzi drożej niż "jadę taxi"

A rybę z aplikacji zamówiłem ostatnio, bo potrzebowałem pilnie czegoś na już. EcoCar dojechałby za chyba 8 minut, a ryba pokazała 1min to wziąłem. Jak zamówiłem to zmieniło się na
@klokupk: no niestety ewidentnie kierowca dał ciała. Wszedzie zdarzają się czarne owce. Ryba akurat jako nieliczna z taksówek ma poparcie na Wykopie, o czymś to świadczy :-)
A nie zamierzam spierać się, która korporacja jest lepsza, to bez sensu. Jedynie wspomniałem o cenniku w Eco, który trochę odbiega od kosztów w Rybie.
@Apode do momentu, aż uber wszedł do Wrocławia to korzystałem tylko z ryby, sporadycznie wicar. To jedyny raz jak miałem z nimi problem, tak to wszystko zawsze spoko, nawet kiedyś miałem jeździć u nich
@timix: oczywiście, że z aplikacji. Każdy użytkownik ma swój kod, co nie zmienia faktu, że gość może z innym kodem dostać więcej, a ty cebulujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)