Wpis z mikrobloga

Ech. Probowalam wczoraj obejrzec kawalek strema, ale nie daje rady. Daniel zabija swoja matke dla hajsu, Lukasz pewnie nigdy nie zaznal matczynej milosci i normalnego ciepla domowego, Jaca pod wzgledem psychicznym tez jest juz wrakiem. Daniel jest dla mnie smieciem. #!$%@? jakby chcial to by wyslal matke i bratana tydzien do hotelu i doprowadzil mieszkanie do porzadku. Goha niedlugo kopnie w kalendarz, Jaca sie zabije, jak dalej sie beda nad nim tak znecac, a Daniel bedzie przeliczac hajs zarobiony na byciu #!$%@? w stosunku do wlasnej rodziny.
#patostreamy #danielmagical
  • 9
  • Odpowiedz
@kajtusS: I po co się tak rozczulać nad tym toksycznym dnem społecznym? Poza tym nie wiem jak można to nazywać "matką". Zwykła #!$%@?ła i obrzydliwa menelica, która sprzedałaby swoje dzieci za 4-pak tatry. Zniszczyła Danielowi i Łukaszowi całe dzieciństwo i cieszy mnie fakt, że zarabia na jej powolnej, alkoholowej śmierci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@englishdarasa: ogladalem ich kiedys, bo lubilem jak idioci #!$%@? cyrk w internecie(np jajka i walka z cieniem lobody, jaca praca, glowa do farby), a nie po to, zeby patrzec jak im sie psycha #!$%@?, tak jak pezetowi z beygerem ostatnio, i jak gośce od jakiegoś roku. sory
  • Odpowiedz
@englishdarasa: @pedobab: @Goken: Dokladnie. Ja przestalam to ogladac, bo nie bawi mnie patrzenie na powolna smierc ludzka. Jak na to patrze, mam wrazenie, ze mnie to odczlowiecza. Goha nie byla dobra matka, ale to nadal nie jest powod, zeby ja w ten sposob traktowac. Ona nie ma juz w zyciu kompletnie nic. Nawet miejsca do spania. Na poczatku streamow jeszcze byla w stanie cos zrobic, ugotowac, umyc sie. Teraz
  • Odpowiedz
@kajtusS: A nikt wyżej nie chce się tym zainteresować, takie jest już życie - a Wy dalej wysyłajcie swoje 3zł do portfela 2cznika ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@borcio: nigdy w zyciu mu ani grosza nie wyslalam. Z tego co wiem, to kilka dni temu byl tam TVN i chcial gadac tylko z Goha, bo jak powiedzieli - chca jej pomoc. I codziennie tam puka policja, ale udaja, ze nie ma ich w domu. Dla Gohy najgorszym w tym momencie jest jej wlasny, kochajacy pieniadze, syn. Jak jakas laska zwiaze sie z Danielem, po tym co na streamie prezentuje
  • Odpowiedz
@borcio: pamietam jak mial pretensje do Agi, ze nie chce byc na streamie. Mial w dupie, ze ja wyzywaja i caly internet jest pelen jej przerobionych fotek i zmyslonych historii o tym, jak sie puszcza. Zaden z niego kandydat na partnera. Ojca tym bardziej
  • Odpowiedz