Wpis z mikrobloga

Witam. Jako pierwszy teleturniej odpada Najsłabsze ogniwo które miało 19,77% głosów. Oczywiście wciąz głosujecie na najgorszy teleturniej z pozostałych.
----------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być jutro wołany, mozesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag ---> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Jako pierwszy teleturniej odpada Najsłabsze ogniwo które miało ...

źródło: comment_ko1Kz98ijsopTclsTM86C5oDU4SBHpOe.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszy teleturniej

  • Chwila Prawdy 13.6% (151)
  • Awantura o Kasę 3.4% (38)
  • Gra w Ciemno 4.4% (49)
  • Rosyjska ruletka 26.8% (297)
  • Familiada 6.9% (77)
  • Milionerzy 4.3% (48)
  • 1 z 10 6.0% (67)
  • Daję słowo 16.8% (187)
  • Życiowa szansa 17.7% (196)

Oddanych głosów: 1110

  • 13
  • Odpowiedz
@oba-manigger: szkoda, wiem, że pani Szczuka nie cieszy się specjalną popularnością na wykopie, ale formuła teleturnieju była całkiem fajna, połączenie wiedzy, taktyki i gry psychologicznej
  • Odpowiedz
@oba-manigger: poza tym brak mi tu kilku teleturniejów, można było zrobić dwie osobne wykreślanki, z archiwalnymi i aktualnymi teleturniejami. Przydałyby się "Postaw na milion", "Joker", "Koło fortuny", "Jaka to melodia", "The Wall", "Rodzina wie lepiej", a starych i tak jest tu większość, można by dodać ewentualnie "Miliard w rozumie", "Wielką Grę" czy "Va banque"
  • Odpowiedz
@iAmTS: też uważam, że dobrze to u nas odwzorowali i mi się tam podobało :D ale wielu polskim widzom nie przypadło to do gustu, a jeszcze Szczuka to znana feministka, więc na wykopie dodatkowo przerypane xD
  • Odpowiedz
@Majam: formuła, tak, prowadząca która szkaluje facetów co odcinek, nie.
Gdyby prowadzącym był Ibisz albo inny normalny czlowiek może ten teleturniej byłby w top3, a tak jest tylko ohydnym wspomnieniem
  • Odpowiedz