Wpis z mikrobloga

Nawet jeśli został wystalkowany to po co wam w ogóle prawdziwe dane klocucha? Co one wam dają? Będziecie w gimbazie się chwalić że widzieliście prawdziwe zdjęcie i będziecie pałować się do niego wieczorami? Bo nie jestem w stanie pojąć co tak naprawdę z nimi zrobicie, no chyba że macie mniej niż 16lat to jeszcze zrozumiem
#klocuch
  • 8
  • Odpowiedz
@abce: od 8 lat chciałem poznać tożsamość dwóch osób: klocucha i zodiaka (mordercy z San Francisco). Dlaczego skoro obie sprawy mnie nie dotyczą? No ludzka ciekawość i atmosfera tajemnicy
  • Odpowiedz
@abce: Bo to typowe polackie podejście, oglądaj kogoś i #!$%@? zniszcz bo hehehe smieszne to no nie hehe. A potem kolejnego #!$%@?ć, to samo wysyłanie zlewów terce czy wytykanie guwno problemów szafie. PSZECIESZ TO JEST ZABAWNE #!$%@?.
  • Odpowiedz
@pamposz: Ta polackie, od jutubera do jutubera się #!$%@?ą nie potrafiąc oddzielić materiałów wideo od życia. Robiąc se z tego hehe beke i hehe śmiszne. Nie dziwie się że patologia na yt w Polsce ma taką popularność, tam wystarczy dać donejta i już się będą #!$%@?ć. Bez potrzeby stalkowania i włamywania się komuś na konto.
  • Odpowiedz
@pamposz: Powiedz to Terce, gościowi którego karachan wkręcał w morderstwo jakieś dziewczyny ostatnio. PSZECIESZ TO TAKIE SMIESZNE HEHEHE #!$%@? #!$%@? TERKA STULEJ MA ZA SWOJE NAGRYWAL FILMIKI NA INTERENT HEHE. Zajebiste community, nie ma co.
  • Odpowiedz