Wpis z mikrobloga

po ostudzeniu emocji, w pełni szczerze moim zdaniem Deji mimo bycia mocnym underdogiem, wytrzymał i pokazał wystarczająco (swoją drogą Jake nazywał się atletą...) i dla mnie wygrał, a KSI powinien zwyciężyć przez ostatnią rundę, gdzie Logan już ledwo stał na swoich nogach i w pewnym momencie się nawet opierał o JJ'a. jestem pewien, że będzie podwójny rematch (te same dwie ostatnie walki) i jeszcze więcej treningów z obu stron, a szczególnie Dejiego.

wołam @Areooo51 @Legendowsky i @rolf_ed bo jestem ciekaw co sądzicie.
#ksivslogan
  • 6
(swoją drogą Jake nazywał się atletą...)


@xerox_jp: Jake mówił że jest atletą bo chyba chodzi o to że on w młodości sporo trenował i walczył wwwww #!$%@? wie czym xD ale w jakimś sporcie walki.

KSI powinien zwyciężyć przez ostatnią rundę,


@xerox_jp: w takim razie można powiedzieć że logan powinien wygrać przez 2 pierwsze rundy gdzie to on zdecydowanie prowadził. 3 i 6 zdecydowanie dla KSI gdy 1 i 2
@xerox_jp: Jake od początku miał przewagę, problem w tym, ze nie trenował co było głupie.
Szacunek dla Dejiego, nie spodziewałem się, że tyle z siebie da.
Widać, że naprawdę trenował od samego początku, i jeśli bedzie rewanż, to napewno interesujący.

Logan mógł skończyć JJ’a w drugiej rundzie, ma niesamowita przewagę zasięgu i osobiście uważam, że lepiej boksuje.
Faktem jest, że w siódmej rundzie KSI by go znokautował.

Jeśli w lutym nie
@xerox_jp: Oni mieli zakontraktowane dwie walki jedna w UK druga w USA także rematch byłby i tak czy siak. Deji zaskoczył mnie mega pozytywnie bo chłopak trenował około pół roku i sądziłem, że Jake położy go na maty w pierwszej lub drugiej rundzie. Wytrzymał dużo i sam wyprowadził kilka naprawdę ładnych ciosów. Myślę, że sam Jake był zaskoczony tym czego Deji się nauczył przez taki krótki okres czasu. Co do walki