Wpis z mikrobloga

Dobry Wieczór, muzyczne świry! Witam i zapraszam na ostatnią już odsłonę cyklu "100 Coverów jestem-tu"
100. The Doors - The End
Utwór ten ukazał się w 1967 r. na albumie "The Doors". Był wykonywany także przez takich artystów jak m in. Nirvana, Gregorian, czy Nico. W 2000 r. na albumie "Riders on the Storm - the Doors Concerto" zamieścili Jaz Coleman i Nigel Kennedy
I to by było na tyle. Dziękuję wszystkim, którzy obserwują mój tag i innym mirkom, zainteresowanym moimi wpisami. Może mój tag nie cieszył się zbyt dużą popularnością, ale nie o to mi chodziło. Po prostu pisałem o tym dla przyjemności, kocham muzykę i lubię się dzielić ciekawymi rzeczami z innymi. Może niektórym będzie brakowało tych codziennych wpisów, mi także, dlatego postanowiłem, że za jakiś czas ruszę z drugą serią mojego cyklu. Kiedy? Śledźcie ten tag i cierpliwie czekajcie na info ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzymajcie się! Do zobaczenia wkrótce
PS. Przygotowałem dla was niespodziankę w postaci playlisty YouTube'owej, zawierającej wszystkie covery, które prezentowałem pod tagiem #100coverowjt Łapcie!
#muzyka #60s #thedoors #rockpsychodeliczny #klasykarocka
jestem-tu - Dobry Wieczór, muzyczne świry! Witam i zapraszam na ostatnią już odsłonę ...
  • 2