Wpis z mikrobloga

  • 23
@kezioezio druga reklama się pojawiła po tym jak skrytykowano pierwszą. Widocznie Janusze marketingu uznały, że w jakiś sposób to uratuje sytuację, a jaki był efekt to wiadomo
  • Odpowiedz
@kezioezio: Przecież ta druga reklama to tylko żenująca próba ratowania twarzy. Że niby ona ma się kojarzyć z robieniem minety tak jak pierwsza ma się kojarzyć z robieniem loda? A kiedy jakikolwiek chłop robił minetę w takiej pozycji? Gdyby nie kontekst z pierwszej reklamy, nigdy bym tego tak nie skojarzył...
  • Odpowiedz
@kezioezio: Chcę zwrócić na jedną bardzo ważną rzecz. Tak się plują, że ta organizacja nie zajęła się też plakatem gdzie jest mężczyzna ale nie zrobiła też tego żadna inna organizacja, w tym żadna organizacja związana z prawami mężczyzn. Czyli pieklą się i zarzucają tej organizacji seksizm ale już zupełnie nie widzą tego, że żadna inna organizacja nie chce się wstawić za tym, ze plakat z mężczyzną obraża facetów :D.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@klawiaturka6: na tym obrazku to chyba za nisko jego głowa?

Stwierdzenie, że żaden mężczyzna nie uprawia seksu oralnego klęcząc jest po prostu śmieszne.


Zdanie wcześniej zdajesz się jednak rozumieć, że tego nigdzie nie napisałem, ale i tak chochoła trzeba
  • Odpowiedz
@kezioezio: nigdy nie zrozumiem co kieruje ludźmi, że idą do sądu w nie swojej sprawie ¯\_(ツ)_/¯

doczepić się że czyjaś reklama obraża kobiety, no nie wierze xD takie rzeczy tylko w polsce, ciekawe o co walczą, bo do czasu rozprawy kampania reklamowa pewnie się zdąży skończyć, ja się nie czuję urażony tą reklamą xD

AAAA JUŻ MI SIĘ PRZYPOMNIAŁO, NO TAK, PRZECIEŻ FUNDACJE UTRZYMUJĄ SIĘ Z POZWÓW XDDD
  • Odpowiedz