Wpis z mikrobloga

siema pytanie do was mam ludziki takie , na przełomie roku lecę do Tajlandii i do zjednoczonych emiratów arabskich co polecacie w Tajlandii zobaczyć? ogólnie wiem że chce sobie poleżeć z 3/4 dni na phi phi a co z resztą? w Tajlandii jestem od 21 grudnia do 29 pewnie powiecie że za wiele to nie można zobaczyć przez ten czas hehe :D
30 grudnia zamierzam uderzyć z bangkoku do dubaju w sumie na kilka dni i sylwestra potem wynajęcie samochodu i abu dhabi?
#tajlandia
  • 9
@Taidonk:
tak jak mówię z 3/4 chciałem trochę odpocząć i poleżeć czy to na Phi phi czy na krabi? gdzie lepiej? no a pozostałe 5 dni mogę spędzić na szwendaniu się czy to Bangkok czy jakaś inna miejscówka warta uwagi
@grekuu: Zawsze możesz się przemieścić lokalnymi liniami w inny zakątek tajlandii. Koszt około 400-900thb w zależności od linii. Ogólnie 8 dni to nie za wiele. No ale jak chcesz się smażyć na phi phi. To zapewne krabi, phuket. Jakieś lokalne muay thai chyba, że sam chcesz się podjąć walki. Jakieś słonie (elephant sanctuary), jakaś świątynia (Wat Tham Sua), gorące źródła, markety, łódeczki, nurkowania, wspinaczki zależy co kto lubi.
Baw się dobrze
@grekuu: Koh Phi Phi jest przereklamowane - serio. Byłem tam tylko chwilowo by zobaczyć jak to wygląda, Rzeczywiscie jest ładnie, ale jest mnostwo równie pięknych (jak nie piękniejszych) miejsc to raz, a dwa - jest tam drożej i za dużo ludzi.
plan tako jaki się ustala co do Tajlandii przylot 22 grudnia wylot z Bangkoku do Dubaju 29 grudnia i w emiratach chce być od 29 grudnia do 6 stycznia , trochę napięty grafik ale chyba do ogarnięcia
w Dubaju zamierzam zajechać do Abu Dhabi oman? ale w sumie tylko żeby wejść na Jebel Shams