Wpis z mikrobloga

Patrząc ile Tucznik wczoraj zarobił na takiej stypie to mam wrażenie, że donejtorzy są jeszcze głupsi od Baobabuna. Tu juz nawet nie chodzi o ból dupy, bo ja serio nie rozumiem jak można na takie gówno wpłacać jakikolwiek hajs. Jachimek mimo, że był troche obsrany jak były dymy starał sie ich nie hamować (kwestia czasu kiedy by sie przyzwyczaił od takich warunków i by sam dymił w najlepsze), bo wiedział, czego ludzie chcą DYMÓW, nie zamulania #!$%@? na telefonie, narzekania jakie to ma ciężkie życie jaki on jest zmęczony, jakie to miał trudne dzieciństwo. Nasuwa mi sie jedno pytanie ludzie chcą dymów czy stypy i narzekania?
#danielmagical #patostreamy #jachimek
  • 7
@Mateo094: eh... to rusz troche wyobraźnią... im więcej widzów tym trudniej żeby Daniel przeczytał jakiś wpis na czacie, czy to pytanie albo wyzwisko.. jeden pies.. Ale gość wysyłający 3zł jest pewny, że magical dostał pytanie, wyzwisko czy coś i np rozśmieszył w tym momencie 12tys ludzi.. każdy kto ogląda zwarca uwage na śmieszne donejty lub jakieś interesujące pytania na dany dzień... lub ma radoche że prowokacją ruszył Gohe na Jace itp
każdy kto ogląda zwarca uwage na śmieszne donejty lub jakieś interesujące pytania na dany dzień


@arturek98c: To brzmi jak śmieszne telefony u medusy czy u nitrozyniaka, omegle itd. tylko, że u magicala są śmieszne donejty. To było zabawne może pół roku temu teraz to chyba wgl nie śmieszy może raz na 200 donejtów trafi się złoto donejt. A prowokowanie Gochy czy Jacy donejtami juz raczej nie działa, chyba ze tu chodzi
@Mateo094: gdyby nie działało to by nie wpadało po ponad 2tys za 24h strima lub jak wczoraj za 5h strima ponad 1tys zł... jeżeli tobie znudziła się formuła to wolny rynek. możesz oglądać freza albo mahonka lub nawet lordoze gdzie wyzwie ci matke dla rozrywki