Wpis z mikrobloga

Ci z Was, którzy wnikliwie śledzą Premier League lub po prostu bawią się w FPL, gdzie robi furorę dzięki niskiej cenie i dobremu rozpoczęciu rozgrywek, z pewnością go znają. Aaron Wan-Bissaka to prawy obrońca Crystal Palace, który jeszcze półtorej roku temu był nominalnym napastnikiem. Dzisiaj jest jednym z ciekawszych defensorów młodego pokolenia w Anglii.

Co ciekawe, jego trenerzy z grup młodzieżowych podkreślają, że zawsze grał odpowiedzialnie i miał zadatki do solidnej gry obronnej. Do tego nie wahał się pomagać kolegom z tyłu i chętnie wracał na własną połowę boiska. Kiedy jednak był ustawiany na prawej flance zostawiał zbyt dużo miejsca rywalom i narażał zespół na zagrożenie.

Z uwagi na potencjał oraz chęć rozwijania się samego zawodnika zdecydowano się szlifować grę w defensywie. Wan-Bissaka sumiennie pracował i pilnie doszkalał się w nowym rzemiośle. Nie straszne były mu też indywidualne sesje po treningu drużynowym.

Dzięki skupieniu i determinacji zyskał zaufanie Hodgsona i zadebiutował w lutym w Premier League. W marcu zasłużył na tytuł gracza miesiąca w Crystal Palace, a obecnie jest podstawowym zawodnikiem Orłów i dobrze spisuje się w tej roli.

W pierwszej kolejce zanotował asystę przy trafieniu Zahy, a ekipa z Selhurst Park zachowała czyste konto. Dzisiaj jednak tak łatwo nie będzie, gdyż do Londynu przyjeżdża Liverpool. Jak poradzi sobie Wan-Bissaka w pojedynkach z Mane?

Serdecznie zapraszam na mój fanpage, na którym codziennie publikuję moje opinie, spostrzeżenia oraz przemyślenia związane z piłkarskim światem.

Jeśli spodobała Ci się wrzutka, zaobserwuj #zycienaokraglo Dzięki!

#sport #pilkanozna #mecz #premierleague #fpl #zycienaokraglo
StaXik - Ci z Was, którzy wnikliwie śledzą Premier League lub po prostu bawią się w F...

źródło: comment_TJFpX3SXOwgFV5XOlCpG6h2bBXAWUXtO.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@cross7676: ja jestem hardkorem i narazie gram bez salaha ( ͡° ͜ʖ ͡°) wczoraj dzięki aguero zobaczyłem ładne zielone strzałki i mam nadzieję, że dzisiejszy popis Liverpoolu tego nie zmieni :D
  • Odpowiedz