Wpis z mikrobloga

smutno w #!$%@?, tam było 98% wstawek z neta, na żadnym innym warezie nie znajdziecie filmu, serialu który jest trudno osiągalny, to prawie jak biblioteka była, można było spokojnie pogadać w off topie, porządek i spokój był

#!$%@?
#darkwarez
  • 11
  • Odpowiedz
tam było nawet wiecej niz 98% wstawek, kiedy dw upadło to tak jakby czesć internetu przestała istnieć.
Głupie Facebooki,,instagramy czy inne portale dla bezmozgów sobie chodzą w najlepsze a dw ktore wielu osobom pomogło przestało żyć( _)
  • Odpowiedz
@Lufthansak:
Dla mnie to tak jakby zycie sie skonczylo, codziennie generowalem linko. Tam tez mialem kolegow, a teraz ogarnela mnie nostalgia... ze to juz bylo i nie wroci więcej.
  • Odpowiedz
dokładnie mam to samo, to tak jakby rzucić palenie, coś sie zakonczyło, i wiesz ze juz nie bedzie jak dawniej, ale czegos brakuje, zresztą dw to nie jakies małe forum tylko wielki moloch, tam tyle ludzi było i co teraz?
  • Odpowiedz
@Chudzinx: dlatego powstały te strony oferujące linki premium bez czekania z max przepustowością ale pamiętam jak zaczynałem - rapidshare.de i 100 MB limi na godzinę na IP ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Seday:

Przyszła kryska na motyla
a motyl dyla - i tyla.

A to niedobry qspaj, ach, jaki niedobry...Tak zostawić bez słowa biedne dzieciątka, niebożęta. I co my teraz, biedaczyny? Och, jak boli dupcia, jak boli. I tyle kasy, tyle plusików, tyle diamencików przepadło
  • Odpowiedz
U mnie bajka ;) ale co tacy jak naitsabes, swiety czy refer musza czuc, tyle zycia poswiecili a teraz zostali z niczym dramat
  • Odpowiedz