Wpis z mikrobloga

@Veyling: wejsc zawsze mozna bylo, gorzej z wyjsciem ( )

O co dokladnie pytasz? Jest tam troche patologii zuli itp nadal, ale mocno sie ucywilizowalo. Z reszta pytanie z kiedy masz wiadonosci o trojkacie. Inaczej tam bylo na poczatku lat 90 inaczej po 2000 i 2010.
@Veyling: znajomy tam mieszka i nie poleca xD

Niby jest u siebie, ale zanim wsiądzie do samochodu to musi obejść dookoła i patrzeć czy ktoś nie podłożył butelki pod koła. Ogólnie mówi, że pełno patoli tam grasuje

Kuzyn mojej żony w zeszłym roku dostał tam #!$%@? i zabrali mu telefon, także ten xD

Jak nie musisz to się lepiej tam nie zapuszczaj ¯_(ツ)_/¯
Wybieram sie pozwiedzac do Wroclawia i akurat tam sie nocleg znalazl, stad pytanie. Uslyszalem bardziej nazwe dzisiaj i zobaczylem o co chodzi. Ogolnie bardziej mnie interesuje o ktorej najlepiej wracac, gdzie lepiej nie wchodzic, mam nadzieje na spokojny wypoczynek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Veyling: mieszkałem tam ostatnie 6 lat i poza zwiększoną ilością meneli w porównaniu do centrum nic nadzwyczajnego nie było. Trochę sebków się kręci po okolicy ale raczej niegroźni. Na twoim miejscu bym się raczej nie przejmował, jedyne co to jak okolicy nie znasz to w podwórka i bramy się nie pchaj i będzie dobrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mieszkam na trójkącie 39 lat i prawdziwy "trójkąt" skończył się na początku lat 90tych, teraz to tam jest jak w wesołym miasteczku, polecam serdecznie!