Wpis z mikrobloga

#btc #eth
#kryptowaluty Wiem, że jest mocno czerwono, wiem że te spadki są długotrwałe, ja jednak bym zachował spokój i nie panikował. Te wszystkie spadki są pokłosiem bardzo mocnych ruchów BTC i bardzo mocnego spadku BTC od ostatniego ATH. Czy BTC spadnie jeszcze bardziej? Być może. Być może faktycznie dojdzie do przetestowania poziomu 4000 usd wieszczonego przez wielu analityków i specjalistów od kresek.

Jest jeszcze druga szkoła. Szkoła osób, znanych ludzi, wielkich inwestorów - którzy uważają, że prawdziwe wzrosty zaczną się w okolicy września 2018r. I ja jestem właśnie zwolennikiem tej szkoły. Dlatego myślę że do września - max do końca września BTC będzie wachał sie pomiędzy 4000 USD a 7000 USD - jak głębokie będą te wachania - trudno powiedzieć. Moim zdaniem mogą się te spadki pogłębić po to by dać porządną podstawę do dalszych wzrostów.

Teraz odnośnie ETH - również nie panikował bym. Nie mniej jednak zagrożeniem jest tutaj konkurencja - powstaje coraz więcej monet na których mogą być tworzone ICO. Ale myślę największym zagrożeniem jest tutaj BTC które również wprowadza możliwość uruchamiania ICO. To zagrożenie może spowodować że #bitcoin zabije wszystkie projekty które są nie doskonałe. Ale to wszystko są tylko gdybania.

Moje zdanie jest inne - ETH to potężny projekt - nie głupi projekt inteligentnych kontraktów. Myślę że to będzie ewaluowało. Myślę, że śmiało możemy powiedzieć że ETH mimo spadków które mogą być pewnie pogłębione nawet do wartości 100 USD za 1 ETH lub niżej, to jednak w dłuższym terminie osiągnie wartości powyżej 3000 USD i myślę że to jest absolutnie pewny scenariusz.

Co do LISK - myślę, że ta moneta pokaże jeszcze bardzo wiele - nie mniej jednak nie zdziwię się jeśli jeszcze spadnie do 2 zł żeby dodatkowo - wyleszczyć nie wyleszczonych ( już pojawiły się wpisy --- oddam dopiero gdy spadnie poniżej ceny zakupu czyli 2 zł ) i o to tutaj chodzi. Gdy oddzadzą ostatni z ostatnich wytrwałych - to LISK wpadnie w mocne ręce i poleci w górę.

Co do IOTA - cieszy mnie bardzo że IOTA spada - ale moim zdaniem będzie to samo co z IOTA tyle że w długim terminie.

Myślę że warto jest kupować regularnie LISK i IOTA oraz ETH i BTC i po prostu trzymać to na 2 - do 5 lat. I myślę że Ci cierpliwi którzy przetrwają ten okres i nerwy nie spowodują konieczności sprzedaży -to wygrają.
#lisk #iota
  • 8
  • Odpowiedz
@masternode: a bierzesz pod uwagę że niektóre projekty są poprostu hooja warte i nikt nie będzie ich używał na skalę na jakie obiecywano ?

Czy bierzesz pod uwagę błąd krytyczny ETH podczas wejścia na POS i dodruku np. 20milionow ETH potem szalone zakupy na ethdelta idex rozbicie orderbookow na giełdach. W BTC poprostu ETF nie wchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Generalnie technologia nie dorosła do swojej ceny
  • Odpowiedz