Wpis z mikrobloga

Była sobie taka okazja wynaleziona przeze mnie dzięki której można było kupić edycję Ultimate Fify 19 z Argentyny za dosłownie 170 zł (o niebo lepiej względem ceny w PL czyli 420 zł) z której skorzystało parę osób.
Niestety...
EA zdjęło możliwość robienia pre-orderów na edycję ultimate i zarazem podbiło ceny wszystkich swoich gier w Argentynie.
Były osoby które się niestety spóźniły i oto propozycja dla was bardzo zbliżona.

Otóż:
Kurs tureckiej waluty leci w ostatnich dnia na łeb i szyję, gift-cardy Xbox zostały wyprzedane szybciej niż ustawa przewiduje, ceny gier także pikują i dla przykładu edycja Ultimate Forzy Horizon 4 która jeszcze we wtorek/środę zeszłego tygodnia kosztowała 285 zł, teraz kosztuje już dosłownie 214 zł.

Cena edycji Ultimate Fify 19 z rabatami za Access + rabat z menu Fify 18 wynosi na ten moment dosłownie.... 220 zł
Edycja Champions 227 zł - ponieważ tu tylko wchodzi rabat z Access
Podstawka sama 178 zł z rabatem Access

Skrócony sposób podaję z mojej udostępnionej okazji na Argentynę tyle że zmieniamy serwer VPN na Turcję i region w konsoli też na Turcję.
Przechodzi płatność normalną kartą jak i revolut.

W skrócie.
1.Zakladacie 3 dniowy trial nordvpn-a https://free.nordvpn.com/, wystarczy podac maila.
2. Instalujecie connectyfy np. stąd https://www.dobreprogramy.pl/Connectify,Program,Windows,17073.html i restart PC.
3. Zmieniacie region w XO na Turcję i restart.
4. Uruchamiacie Nord-vpn-a i wybieracie Turcję.
5. Nastepnie uruchamiacie connectify, tworzycie tam nowa siec - share from vpn- wifi/haslo np me/12345678.
6. Łączycie XO z nowo utworzoną wlasną siecią wifi i kupujecie.
7. Przy 1 zakupach w danym sklepie trzeba podać adres TR np adres Ambasady Polski w Turcji

#fut #fifa18 #fifa19 #cebuladeals
  • 28
  • Odpowiedz
@arko123: Wchodzi karta revolut i moja normalnie z ING też przeszła. Tyle że pytanie po jakim kursie ING ściągnie hajs czy z dnia zamówienia czy z dnia kiedy pobiorą środki. Tego mam się bynajmniej dowiedzieć od admina grupy Xbox na FB który zamówił pre-order F1 na XOne i mają mu dziś pobrać środki, Bo gdyby to 2 to lepiej revolut
  • Odpowiedz
@RexRX: W sumie żal teraz kupować bo przy takim tempie spadku liry to niedługo powinno być jeszcze taniej. PES 2019 spadł o ponad 20 zł w ostatnie 3 dni i jest po 88 zł na tureckim store.
  • Odpowiedz
@Veyn: Z tym, że ja mówię o PESie, który jest tańszy o 110 zł niż polska wersja w pudełku, a nie FIFE, która ma taką samą cenę praktycznie (220 zł w hurtowni jest na XO).
  • Odpowiedz