Wpis z mikrobloga

Powinno być tak, że jak jakaś gra jest od 18 lat to dzieciak idąc do sklepu nie kupi jej bo sprzedawca mu jej nie sprzeda, tak jak alkoholu czy papierosów. Człowiek sie tylko #!$%@? jak jakieś ameby 10 letnie trafią się w teamie i stękają coś do mikrofonu, albo matke wyzywają. Mam nadzieje ze tak kiedyś będzie i choć trochę mniej dzieciaków będzie grało w gry. I nie mówię tu o konkretnym tytule, tylko ogólnie
#gry #komputery #konsole
  • 9
  • Odpowiedz
@kameleon321: kolejny co bóldupi o fanbase w jakiejs gierce xD
Wyłacz mikrofon jak ci nie pasuje albo znajdz sobie jakis team ogarnietych ludzi a nie grasz z casualami i spinasz dupe i smrodzisz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kameleon321: hurr durr, mam nadzieję, że przejdzie ta ustawa... A tak serio, wydawcy nie mogą sobie na coś takiego pozwolić, bo grupa odbiorców poniżej 18 roku życia jest na pewno ogromna i dla niektórych z nich taki zakaz byłby równoznaczny z zawijaniem interesu albo z drastycznym cięciem budżetu na produkcję, co odbiloby się to na jakości produktu końcowego i traciliby klientów w innych segmentach wiekowych. Ale zgadzam się - internetowych
  • Odpowiedz
@kameleon321: Ja jak miałem 13 lat legalnie w sklepie kupiłem czasopismo o grach Play z grą Postal 2. A jak miałem 10 lat to kupiłem zestaw chipsów za 10 zł, bodajże 3 paczki chipsów + film Kiler na VCD
  • Odpowiedz
@kameleon321: @Jebiasz: jak byłem młodszy to lubiłem sobie wchodzić i pograć w LOLa tylko po to żeby #!$%@?ć dzieciaki co ustalają za mnie całą strategię gry, wysyłają mnie gdzieś po mapie, olewać je i patrzeć jaki mają ból dupy. A w razie czego zrobić ragequita. Ale jak słyszę kogoś w trakcie mutacji to mutuję, jak sama nazwa wskazuje XDD
  • Odpowiedz
czyżbym trafił w czuły punkt 15 latka? xD


@kameleon321: + 12, po prostu zamiast bóldupić wyłacz dzwiek i tyle, ile ty masz lat że nie potrafisz czegoś zignorować tylko musisz walić sciane tekstu z bólem dupy?
  • Odpowiedz