Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę, że fajnie byłby zorganizować taka zbiórkę pieniędzy dla Pani Gosi, pod tytułem np. 1000 zł za każdy dzień bez picia i palenia Pani Gosi. Daniel musiałby codziennie badać Panią goście alkomatem a widzowie wplacaliby kasę za jej abstynencje. Chętnie wpłacił bym parę groszy żeby móc popatrzeć czy to w ogóle możliwe. Swoją drogą ciekawe czy Pani Gosia byłaby zainteresowana ;) ludzie pół miesiąca pracują za 1000 PLN a tu wystarczyłoby nie pić ;) #danielmagical #patostreamy
  • 14
  • Odpowiedz
@Franek25: Przecież to by było piękne.Myśle że nie mineło by pół dnia a Margaret bez taterki robiła by inbe roku''#!$%@? BĘKARTY,JA JUŻ SYNÓW NIE MAM,#!$%@? DO TEJ SWOJEJ DZIWKI AGNIESZKI,A TY KURRRRWO DO DOMU DZIECKA ŁACHMYTO #!$%@?''
  • Odpowiedz
@Franek25: jeden dzien by wytrzymała i dostałaby 1000 zł. Przecież wtedy mogłaby chlać przez cały miesiąc i mieć w dupie utrzymanie trzeźwosci. Gdzie tu logika ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@PakoThugLife można byłoby zrobić akcje, że pieniądze zostaną jej wypłacone np. Po 30 dniach bez picia ;) po prostu się zastanawiam, czy taka motywacja byłaby wystarczająca. Każdy normalny człowiek raczej by się zgodzil na coś takiego ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@vrohn za 10 zł mogę zapomnieć kto to danielmagical. A tak poważnie, to ja tego praktycznie nie oglądam, ale ostatnio nocami siedzę z dzieckiem więc kilka razy włączyłem tego streema (wcześniej oglądałem to za czasów 1 fascynacji Danielem przez wykop). Jak to oglądam to jestem przerażony Panią Gosia i zastanawiam się czy można byłoby jakoś na nią wpłynąć ;)
  • Odpowiedz