Wpis z mikrobloga

#rozdajo #kawa
#mirkorandom

Drogie Mirki i Mirabelki.

Ma przyjemność zaoferować wam 3 paczki niezwykłego produktu - kawy Combat Coffee - pierwszej męskiej kawy w Polsce.

Zwróciliście uwagę, do kogo skierowane są reklamy kaw w telewizji? Do kobiet. Dzisiaj każda kawa musi być "zmysłowa" i "delikatnie pieścić podniebienie". Czas z tym skończyć. Czas na #!$%@?*yńską kawę dla facetów, z olbrzymią dawką kofeiny!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tej marce to zapraszam na: http://combatcoffee.pl/
A jeśli lubicie broń, to zobaczcie insta: https://www.instagram.com/combatcoffee.pl/

Wśród plusujących ten wpis, w niedzielę popołudniu wylosuję TRZY osoby, do których powędruje darmowa paczka świeżo wypalonej kawy.

Męskość!

[biorą udział wszystkie konta zarejestrowane przed tym postem]
Patison - #rozdajo #kawa 
#mirkorandom 

Drogie Mirki i Mirabelki. 

Ma przyjemn...

źródło: comment_xSwGyXRsXB5MjW14dzgblEE1q2K15AhS.jpg

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
@Patison: Dlaczego nie ma podanej zawartości kofeiny? "Prawdopodobnie najmocniejsza kawa" no trochę iksde. Na ten moment z informacji które posiadam to Golden Bow posiada najwyższą zawartość kofeiny.
  • Odpowiedz
@Szolim: Masz rację. Nie podaję na razie zawartości, ponieważ nie mam jeszcze wyników z labolatorium, któremu zleciłem badania. Ta kawa ma więcej kofeiny niż każda marketowa kawa, ale obiektywnie nie będzie to kawa z najwyższą zawartością kofeiny wśród wszystkich kaw.
  • Odpowiedz
@rabarbarowyStraznik: Dokładne wyliczenia co do grama podamy Ci, kiedy dostaniemy papiery z labolatorium. :) Pamiętaj, że kawę pije się również dla smaku i przyjemności. Bo czystą kofeinę szybciej i taniej kupić w aptece.
  • Odpowiedz
@hacerking: Racja. Strona zrobiona przez amatora :) Na razie pełni funkcję informacyjno - sprzedażową. Uznaliśmy, że "gotowe jest lepsze niż idealne" i będziemy sukcesywnie ją poprawiać.
  • Odpowiedz
@Patison: Moim zdaniem lepiej się przenieść na allegro i tam sprzedawać, a w tym czasie ktoś na poważnie będzie pracował nad stroną, bo najważniejsze jest pierwsze wrażenie, a z powodu strony - cóż, za dobrze nie jest.
  • Odpowiedz
@LaserRock46AND2: Sklep jest postawiony na platformie sprzedażowej. Próbujemy samodzielnie usunąć te reklamy, ale nie wiem czy będzie to w 100% możliwe. Jedyne pocieszenie, to że na Adblocku ich nie widać...
  • Odpowiedz